Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

European Language Center - Brüksel

European Language Center - Brüksel
European Language Center - Brüksel
Sınıf Kapasitesi: En fazla 5 kişilik

Avrupa Dil Merkezi, Belçika’nın ve Avrupa’nın başkenti olan Brüksel’deki konumuyla hem bulunduğu bölge itibariyle hem de sunduğu ayrıcalıklı imkanlarıyla özel bir dil merkezidir. Almanya, Fransa, Lüksemburg ve Hollanda arasında yer alan, Belçika 3 resmi dile sahip olan ve jeopolitik konumu nedeniyle Avrupa Birliği içerisindeki en uluslararası yerlerden biridir. "

Avrupa Dil Merkezi, Belçika’nın ve Avrupa’nın başkenti olan Brüksel’deki konumuyla hem bulunduğu bölge itibariyle hem de sunduğu ayrıcalıklı imkanlarıyla özel bir dil merkezidir.

Almanya, Fransa, Lüksemburg ve Hollanda arasında yer alan, Belçika 3 resmi dile sahip olan ve jeopolitik konumu nedeniyle Avrupa Birliği içerisindeki en uluslararası yerlerden biridir.

Dil merkezi, sunmuş olduğu olanaklarla kendisini yalnızca yabancı dil eğitimiyle sınırlandırmayıp, aynı anda yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz, yeni kültürler tanıyabileceğiniz ve çeşitli bağlantılar oluşturabileceğiniz bir ortam sağlamaktadır.

Dil okulu, Sint Joost ten Noorde” da, tam da Brüksel’in AB ve diğer uluslararası kurumlarına 5-10 dakikalık yürüyüş mesafe yakınlığıyla ve şehrin iki resmi dile sahip niteliğine bir de İngilizce’nin yaygın olarak konuşulduğu bir alanda konumlanmaktadır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA