Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Brighton Language College - Brighton

Brighton Language College - Brighton
Brighton Language College - Brighton
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max 14 - 16

Brighton Language College daha etkili bir eğitim verebilmek adına gelişmiş standartlarda kurslar sunmakta olup size en iyi dil becerileri kazandırmayı hedeflemektedir. BLC bünyesinde, ister gelecek planları için İngilizce eğitim almak isteyen gençler olsun ister çocukları İngilizce öğrenirken onlarla birlikte olmak isteyen ebeveynler olsun 5 yaşından itibaren her yaş grubuna uygun bir program bulunmaktadır. Okul şehir merkezinde yer almaktadır ve öğrencilerine ihtiyaç duyacakları sosyal hayatı da en iyi şekilde yaşamalarına imkan sağlamaktadır.  "

Brighton şehir merkezinde yer alan Brighton Language College, Royal Pavilion'a bakmakta ve Brighton Pier’e 2 dakika uzaklıktadır. Şehir merkezinde bulunan okulda akademik seviyede eğitim verilmektedir.

Brighton İngiltere'nin en popüler şehirlerinden birisidir. Kozmopolit ve hoş gece hayatı canlı zengin butikleri, tiyatrolarıyla muhteşem kulüplere ve barlara sahiptir. Haftalık aktivite, hafta sonları ise geziler düzenlenen okulda, İngiltere’nin en popüler sahil kenti Brighton’da tarihi binaları, şık ve lüks eğlence merkezleri ve kulüpleri ile program boyunca güzel vakit geçirme imkanı sunulmaktadır.

BLC yerel işletmeler, oteller, işyerleri ile güçlü bağlantıları olan bir kurumdur.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
16 adet sınıfı, 2 adet öğrenci çalışma alanı, bahçe, ücretsiz Wi-Fi erişim alanı, akademik destek hizmeti bulunmaktadır.
Sosyal Aktiviteler:
Haftasonu şehir turları, buz pateni, tiyatro, sokak dansları, fish&chips, Brighton Pub Crawl

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA