Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ILAC - Vancouver

ILAC - Vancouver
ILAC - Vancouver
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 900 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12

ILAC Canada'da lider ve dünyada da en başarılı dil okullarından birisidir. ILAC Dil Okulu 15 seneden fazla deneyimiyle Kanada'nın 1. sınıf okullarından biridir. Son 5 yıldır üst üste Kuzey Amerika'nın en iyi okulu ödülünü almıştır.Verdiği İngilizce eğitiminin yanı sıra öğrenci danışmanlık hizmetleriyle de oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır.  "

ILAC İngilizce Dil Okulu, Vancouver kampüsü Kanada'nın en çok İngilizce konuşulan ikinci şehrinin merkezindedir. Restaurant, cafe ve barlara yürüme mesafesinde ve büyük bir ulaşım ağına sahip olan bir bölgededir.

Kanada’da ki en ılıman iklime sahip,eşsiz doğası ile bir liman kenti Vancouver’daki ILAC okulu 2005 yılında açılmıştır.Şehir merkezinin ortasındaki modern binasıyla öğrencilerine hizmet vermektedir. 73 sınıf ve 100 adet bilgisayar mevcuttur. Okul yetkili TOEFL IBT merkezidir ve dil laboratuarında TOEFL sınavına hazırlayıcı bilgisayar programı mevcuttur. Ayrıca öğrenciler için çeşitli sosyal etkinlikler içeren programlar düzenlenir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Ücretsiz internet bağlantısı,öğrenci kafeteryaları ve dinlenme salonları,TOEFL çalışmalarının da dahil olduğu İngilizce dil laboratuvarları, modern ve merkezi binalar
Sosyal Aktiviteler:
Snowboard, kayak, su kayağı, yelkencilik, futbol, kano sporu, rafting, kampçılık, beyzbol, Stanley Park’ta bisiklete binme, festivaller, üniversite gezileri, sunset partileri, playland eğlence parkı, roosters kovboy partisi, havaifişek festivali, hokey maçları, futbol maçları.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA