Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Vancouver

Kaplan International - Vancouver
Kaplan International - Vancouver
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 90 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 10-15 öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

Kaplan dil okulu, konumu itibariyle şehrin tüm önemli yerlerine kolay erişim sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Kuzey Amerika'nın ünlü kayak merkezlerine kısa bir mesafe uzaklıktadır. Vancouver, doğaya düşkün olanlar için ideal bir şehirdir ve harika ormanlara, milli parklara, nehirlere sahiptir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Bilgisayar laboratuarı ve kablosuz internet erişimi, IELTS, Cambridge, TOEFL ve iBT sınav merkezleri, Öğrenci salonu
Sosyal Aktiviteler:
Whistler Mountain'da kayak, Vancouver Sanat Galerisi'ne, Victoria'ya ve Rocky Mountains'a geziler, Spor faaliyetleri, Okul etkinlikleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA