Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Cornerstone Academic College - Toronto

Cornerstone Academic College - Toronto
Cornerstone Academic College - Toronto
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 400 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

Cornerstone Academic College Kanada'da Ontario, Toronto'nun merkezinde yer alan bir dil okulu olup yabancı öğrencilere yabancı dil olarak İngilizce'yi öğrenmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.  "

Kanada'nın en büyük şehri Toronto, Kuzey Amerika'nın en güvenli şehridir. Ayrıca Kuzey Amerika'nın ünlü merkezleri New York, Boston, Montreal ve Ottawa gibi şehirlere trenle ya da otobüsle ulaşılabilecek mesafededir. Cornerstone Academic College, şehrin merkezi Yorkville’ de, müzeler, lüks mağazalar ve alışveriş merkezleri ile çevrelenmiş bir konumdadır. Okul toplu taşıma araçları ile kolay ulaşılabilecek Bloor St üzerindedir.

Kanada’da ilköğretim, lise ve üniversiteye devam etmek isteyen öğrencilere okula yerleştirme hizmeti vermektedir. Ayrıca İş İngilizcesi Diploma Programı, Gerçek Konuşma, TESOL Diploma, Kolej ve Üniversiteye Geçiş Programları, Gençler için İngilizce ve Yaz Kampı diğer seçeneklerdir. Okulda başlangıçtan ileri düzeye kadar 8 kur mevcuttur ve her kur 2 ay sürmektedir.


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Okulda son teknolojiye sahip bilgisayarlarla donanmış bilgisayar odası, ücretsiz internet erişimi ve kafeterya bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler okul binasında bulunan spor merkezinden Cornerstone ayrıcalığı ile faydalanabilirler.
Sosyal Aktiviteler:
Profesyonel eğitimciler eşliğinde Toronto’nun ünlü mekanlarına, tarihi yerlerine, üniversitelerine ve özel şirketlerine geziler düzenlenmektedir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA