Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CLLC - Toronto

CLLC - Toronto
CLLC - Toronto
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Kanada’nın birbirinden güzel 3 farklı şehrinde, 4 farklı kampüsü bulunan CLLC; eğitim merkezlerini seçerken, uluslararası öğrencilere İngilizce dilini ve Kanada kültürünü yoğun bir şekilde yaşayabilecekleri en ideal eğitim ortamını sunmayı hedeflemiştir. Bu şehirlerden ilki; dünyanın en meşhur şehirlerinden biri olan, eğlence ve finans merkezi Toronto; ikincisi güvenilir, misafirperver bir öğrenci şehri olan Halifax; üçüncüsü ise Kanada’nın başkenti , eğlence, kültür ve sanatın merkezi Ottawa’dır. "

Toronto, Kuzey Amerika'nın en güvenli metropolüdür. Toronto, sınırsız alışveriş olanaklarına, eşsiz kültür ve sanat etkinliklerine, profesyonel spor karşılaşmalarına ve yüzlerce festivale ev sahipliği yapmaktadır ve Kanada'nın kültür, finans ve ticaret merkezidir. Toronto, kullanımı kolay metro sistemi, yaygın otobüs ve bisiklet yolları ile gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahiptir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Ücretsiz Wifi, Öğrenci Salonu, Öğrenci İpadleri, Günlük Aktiviteler, Modern Sınıflar.
Sosyal Aktiviteler:
CLLC'de eğitim sadece sınıflarda gerçekleşmez, sürekli düzenlenen unutulmaz sosyal etkinlikler ve geziler ile de pekiştirilir. Sosyal aktivite programı, öğrencilere farklı kültürlerden yeni arkadaşlar edinecekleri, öğretmenleri ile rahat bir ortamda zaman geçirip, eğlenirken İngilizcelerini aktif olarak kullanacakları ortamlar yaratmak ve İngilizcelerini kullanırken kendilerine güvenmelerini sağlamak üzere özenle tasarlanmıştır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA