Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ILAC - Toronto

ILAC - Toronto
ILAC - Toronto
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 500 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12

ILAC Canada'da lider ve dünyada da en başarılı dil okullarından birisidir. ILAC Dil Okulu 15 seneden fazla deneyimiyle Kanada'nın 1. sınıf okullarından biridir. Son 5 yıldır üst üste Kuzey Amerika'nın en iyi okulu ödülünü almıştır.Verdiği İngilizce eğitiminin yanı sıra öğrenci danışmanlık hizmetleriyle de oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır.  "

ILAC Toronto Dil Okulu, yüksek standarlardaki eğitim ve hizmet kalitesiyle Kanada'nın en önemli butik dil okullarından birisidir. Okul Yorkville civarında şehir merkezinde yer almakta; şehrin en büyük kütüphanesine ve University of Toronto’ya yalnızca birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Dünyanın en büyük caddesi olan Yonge Caddesi, bir çok restoran, kafeterya, bar, spor salonu, mağaza vb. olanaklar okula çok yakındır. 24 saat toplu taşımanın hizmet sağladığı ve büyük bir metro ağıyla bağlantılı ideal bir lokasyonda yer almaktadır.

Sıcakkanlı ve yardımsever personel ile birlikte öğrencilerinin kendilerini evinde hissederek hedeflerine ulaşması yolunda daima en iyi desteği vermek konusunda titizce çalışmaktadır.  Derslerin yanında konserler, spor aktiviteleri ve kamp gibi heyecanlı aktivitelerle öğrencilerin motivasyonunu yüksek tutmaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
90+ derslik, öğrenci dinlenme salonu, 100+ bilgisayarlı ve internet erişimli bilgisayar odası, dil laboratuvarı ve kablosuz internet erişimi
Sosyal Aktiviteler:
Quebec, Rocky Dağları, Niagara Şelaleleri ve New York gibi önemli bölgelere geziler; müze, galeri ve dev akvaryum ziyaretleri, tekne partileri ve konsept partiler, spor müsabakaları, bowling turnuvaları, alışveriş, outdoor aktiviteler, şehir turu ve daha niceleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA