Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprott Shaw Language College - SSLC - Toronto

Sprott Shaw Language College - SSLC - Toronto
Sprott Shaw Language College - SSLC - Toronto
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 29 Sınıf
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

Sprott Shaw Language College öğrencilerinin başarısına odaklanmış bir dil okuldur. Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve dünyanızı zenginleştirmeniz için size eğitiminiz boyunca her türlü desteği sunmaktan gurur duymaktadır. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre sunulan esnek dersler ve özel kurslarla size en uygun ders çalışma planı hazırlanacaktır. Sprott Shaw Language College'ın Toronto, Vancouver, Surrey ve Victoria'da 4 tane dil okulu bulunmaktadır. "

Kanada'nın en büyük şehri olan Toronto, Forbes Dergisi tarafından G7/8 ülkeleri arasında en hızlı büyüyen şehir seçilmiştir. Gerçekten birinci sınıf bir dünya metropolü olan Toronto, Kanada'nın en canlı şehridir ve iş, finans, telokomünikasyon, ulaşım, medya ve moda merkezidir. 

Sprott Shaw Language College Toronto dil okulu, şehrin merkezinde Eglinton Avenue'da yer almaktadır. Okula yürüme mesafesinde toplu taşıma durakları, kafeler, restoranlar ve dükkanlar bulunmaktadır. 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Toplu taşıma duraklarına yakın, öğrenci salonu, bilgisayar labarotuvarı, ücretsiz wifi, mikrodalga, buzdolabı, soğuk içecek ve atıştırmalık otomatı.
Sosyal Aktiviteler:
Hoşgeldin partisi, kahve ve sohbet, şehir turu, lezzetli tatlılar, yoga, buz pateni, hafta sonu gezileri.

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA