Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

University of Toronto, New College - Toronto

University of Toronto, New College - Toronto
University of Toronto, New College - Toronto
Okul Tipi: Kampüs.

Kurulduğundan bu yana geçen 1888 yılda University of Toronto, 17 okul ve fakülte, 13 eğitim hastanesi, 19 yüksek lisans kurumları ve 75 doktora programları ile dünya çapında bir araştırma kurumu haline gelmiştir. Üniversitenin mezunları arasında 4 Kanada Başbakanı ve altı Nobel ödülü sahibi kişiler bulunmaktadır. 10.000'den fazlası uluslararası olmak üzere her yıl 80.000'den fazla öğrenci Kanada'nın en büyük eğitim kurumu olan University of Toronto'da eğitim almaktadır. University of Toronto dünyanın en iyi 25 üniversitesi arasında gösterilmektedir. "

Toronto dünyadaki en iyi şehirdir. 100'ün üzerinde konuşulan dil ve oluşan çok kültürlü nüfusu Toronto'yu dünyanın en olağanüstü şehirlerinden biri yapar. Yaşamak için en iyi şehir olarak tanınan Toronto, kültür, eğitim ve yüksek kalitede iş arayanlar kişiler için en popüler şehirdir.

Ontario Gölü kıyısında yer alan şehir, dünya çapında tiyatro, film ve müzik festivalleri, seçkin sanat galerileri ve müzeleri, Kuzey Amerika'nın en büyük üçüncü borsası, modaya uygun alışveriş merkezleri, dünya standartlarında restoranları, spor merkezleri ve canlı mahallerleri ile harika bir şehirdir.
Konaklama Türleri:
  • Yurt
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
English Language Programına katılan öğrenciler, University of Toronto'nun tüm olanaklarından faydalanma hakkına sahiptirler.
Sosyal Aktiviteler:
Akşam etkinliklerinde şehrin önemli ve popüler yerlerine geziler, spor etkinlikleri, oyunlar ve eğlence geceleri düzenlenmektedir. Hafta sonu gezilerinde ise çevre şehir ve kasabalara geziler düzenlenmektedir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA