Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Toronto

Kaplan International - Toronto
Kaplan International - Toronto
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 120 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 10-15 öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

Kaplan International Toronto'ya hoş geldiniz! Ontario Gölü'nün kuzey kıyısında yatan muhteşem bir kıyı şehri olan Toronto, Kanada'nın en büyük ve kozmopolit şehridir. Nefes kesen mimarisi, en yüksek kalitede tiyatroları, uluslararası spor müsabakaları ve sahil yaşamı ile eğitim almak için mükemmel bir şehirdir. Harbourfront'ta yeni uluslararası arkadaşalrınızla gezebilir, Blue Jays'de beyzbol izleyebilir ya da CN Tower'dan muhteşem manzarayı izleyebilirsiniz. 

Büyük şehir yaşamında heyecan alan bir kişiyseniz Toronto sizin için harika bir seçenek olacaktır. Gece hayatı, müzikleri, festivalleri, profesyonel sporları,  harika alışveriş merkezleri ve restoranlarıyla eksiksiz bir şehirde eğitim alacaksınız. 

Kaplan International Toronto merkezi, Union İstasyonunun bir kaç blok ötesinde bulunmaktadır. Ayrıca ana metro istasyonuna ve tramway hattına bir kaç blok uzaklıkta bulunmaktadır. Okulun etrafı restoran, kafe, mağazalar, süpermarketlerle çevrilidir. 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Aydınlık, tam donanımlı sınıflar, Haftasonu seyahatleri ve gezilerin de dahil olduğu sosyal aktivite programı, Tam donanımlı multimedya merkezi ve kablosuz internet erişimi, Öğrenci salonu
Sosyal Aktiviteler:
Toronto Hayvanat Bahçesi gezileri ve öğrencilere özel sosyal aktiviteler, Çevre bölgelere geziler, Okul aktiviteleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA