Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CES Centre of English Studies - Toronto

CES Centre of English Studies - Toronto
CES Centre of English Studies - Toronto
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 400 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

1979 yılında kurulan, CES dünya genelinde öğrencilere İngilizce dil öğretimi ile 30 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Avrupa'nın en saygın dil okullarından biri olan CES, her biri özenle ve dikkatle seçilmiş, profesyonelce çalışan personeli ile uluslararası bir üne sahiptir.  "

CES Ailesinin en yeni üyesi olan CES Toronto dil okulu Toronto'nun merkezinde yer almaktadır. CES Toronto, Kanada'da geçireceğiniz süre boyunca İngilizce'nizi kayda değer bir şekilde geliştirebilmeniz için tüm olanakları ve fırsatları size sunacaktır.
 
Toronto tam bir eğitim şehridir! Kanada'nın en büyük şehri, öğrencilere benzersiz bir kentsel bir deneyim vaat etmektedir. Tiyatro, alışveriş, yiyecek, hokey, basketbol, futbol, beyzbol ve muhteşem bir gece hayatı Global Village, öğrencilerin tüm bu imkanların tadını çıkarmalarını sağlar.
 
Şık Yorkville bölgesinde bulunan okul, Royal Ontario müzesinin hemen karşısında açık, ferah ve modern bir binadadır. Hemen birkaç adım ötesinde bir üniversite kampüsü bulunan okul, şehrin en büyük caddelerinden birindedir. 
 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Modern sınıflar, Merkezi konum, Kafe, Bireysel çalışma odası, Yürüme mesafesi konaklama, Öğrenci bilgisayar odası, Ücretsiz wifi, Kahve makinesi, Otomat makinesi, Kütüphane.
Sosyal Aktiviteler:
Bu muhteşem şehirde CES'in her ay özenle hazırladığı sosyal aktivite programı öğrencilerin pratik yaparken sınıf arkadaşlarının kültürlerini ve Kanada'yı tanımalarını sağlamaktadır. Bu programda görmeyi bekleyebileceğiniz etkinliklerden bazıları film gecesi, yürüyerek Toronto turu, lacrosse yarışması, Yorkville buz festivali ziyareti ve çevredeki müze turlarıdır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA