Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

TALK English School - Fort Lauderdale

TALK English School - Fort Lauderdale
TALK English School - Fort Lauderdale
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

TALK 1996 yılından beri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri İngilizce dilini öğretmek üzere bir araya getirmektedir. TALK'un misyonu, tüm ülke ve kültürlerden gelen bireyler arası iletişim, anlayış, işbirliği ve saygının var olduğu bir dünya yaratmaya yardımcı olmaktır. TALK’ta İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun sınıf içinde ve dışında Amerikan kültürünün içine tümüyle dalmak olduğuna inanılmaktadır. Bu amaca ulaşmayı geniş bir İngilizce programı yelpazesi ve öğrencilere yeni şehirlerini keşfetmelerini sağlayan heyecan verici bir etkinlik takvimi sağlayarak başarmaktadır. Her yaştan ve her düzeyde öğrenciye bireysel ve grup halinde İngilizce Dil Programları sunulmaktadır. TALK yeni bir dil kazanımının iletişimsel metodunu, etkili malzemeler ve teknolojiyi kullanarak dili en iyi şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır. TALK'un eğitimde mükemmeliyetçiliği ve ayrıntılara gösterdiği dikkat, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. "

Fort Lauderdale sizi şahane plajları, palmiye ağaçları ve yıl boyu güneşi işe buyur eder. Fort Lauderdale 5.5 milyon devamlı nüfusu ile Güney Florida büyükşehrinin bir bölümüdür. Amerikalı Üniversite öğrencileri için popüler bir bölgedir. Kent, çoğunun büyüleyici sanat ve eğlence bölgelerinde bulunduğu binlerce restoran ve barı barındırmaktadır. Fort Lauderdale, çeşitli açık hava rekreasyonal etkinlikleri sunan yıl boyu güneşli tropikal iklimi ile akademik yılınızı zenginleştirecek rahat ve eğlenceli bir ortam sunmaktadır!

TALK Fort Lauderdale, yaptıkları işi seven, kendilerini işlerine adamış öğretmenleri, interaktif sınıf teknolojisi ile gelen akademik mükemmellik suretiyle tümüyle eğitime dalmanızı sağlar. Aylık akademik takvimimiz çeşitli heyecan verici etkinlikler sunar ve öğrencilere yeni arkadaşları ile İngilizce pratiği yapma olanağı sağlar.

TALK Fort Lauderdale Merkezi'nin özellikleri şöyledir:
  • Ücretsiz park yeri bulunan yakın zamanda yenilenmiş merkez, Fort Lauderdale kent merkezine ve plaja yaklaşık 10 mil uzaklıktadır
  • Doğal güneş ışığı ve modern mobilyaları ile geniş ve ferah sınıflar
  • Öğrenci toplantı alanları ( dış mekan oturma alanları ile)
  • Rahat ve cana yakın resepsiyon ve salonlar
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Toplu taşıma araçlarına kolay erişim
  • Kütüphane, modern spor salonu ve yemek yeme alanları ile öğrenci merkezi dahil olmak üzere Nova Southeastern University tesislerini erişim
  • Şehrin gözde kafelerine, dükkanlarına ve restoranlarına yürüme mesafesi

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA