Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Oxford International English Schools - Toronto

Oxford International English Schools - Toronto
Oxford International English Schools - Toronto
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 14 öğrenci

* ISIS Schools 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle UIC English olarak İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir. * UIC English'in 01 Eylül 2016 tarihi itibariyle ismi Oxford International English Schools olarak değiştirilmiştir. Oxford International English Schools 1991 yılında David Brown ve Robert Darell tarafından kurulmuş olup İngiltere ve Kanada'da her yaştan kişiye İngilizce eğitimi vermektedir. Konuksever, içten ve profesyonel öğretmenler eğitimi en verimli şekilde sunabilmek için öğrencilere kurs süresi boyunca rehberlik etmektedirler. Oxford International English Schools İngiltere'de Londra merkez-Greenwich, Oxford International English Schools Oxford, Oxford International English Schools English Brighton; Kanada'da Toronto ve Vancouver olmak üzere 6 merkezde eğitim alternatifi bulunmaktadır. "

Oxford International English Schools Toronto dil okulu, CN Kulesi, başlıca büyük mağazalar, restoranlar, tiyatrolar ve gece kulüplerinden, ayrıca Toronto’nun önde gelen lig sporu stadyumlarından yalnızca birkaç dakikalık mesafede bulunan eğlence merkezinde yer almaktadır. Okulda 14 büyük sınıf, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar laboratuvarı,WiFi ile içinde ek bilgisayarlar, paralı otomatlar ve langırt bulunan bir öğrenci salonu vardır.

*Oxford International English Schools Toronto dil okulu 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Eurocentres dil okullarından devralınmıştır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Tam donanımlı 14 derslik, Bilgisayar odası, Eğitim merkezi, Öğrenci salonu, Otomat makineleri, Kablosuz internet bağlantısı (Wifi)
Sosyal Aktiviteler:
Lake Ontario Cruise, tiyatro ziyareti, Ontario Science Centre, The Guvernment, spor faaliyetleri, Niagara Falls, Algonquin ulusal parkı, Fransız Kanada, New York City

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA