Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Bayswater College - Toronto

Bayswater College - Toronto
Bayswater College - Toronto
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

1973'te Bayswater'da kurulan dil okulu 2018'de devralarak eğitim hayatına başlayan Bayswater College, Londra'da öğrencilere kapılarını açmaktadır. Dil okulunun amaçlarından biri yurt dışından gelen öğrencilere İngiliz kültürünü yaşatarak İngilizce öğretmektir.  "

Bayswater College Toronto North York Centre'ın tam ortasında, samimi bir mahallede yer almaktadır, bu nedenle öğrencilerin North York Merkez Kütüphanesine erişimi ve metro istasyonuna doğrudan iç mekan bağlantısı vardır. Bu şehir dışı konum, çeşitli kafeler, restoranlar ve tiyatrolar, büyük alışveriş merkezleri ve eğlence komplekslerine kolay ulaşım  sunmaktadır. Aydınlık, modern okul, Toronto'da İngilizce Öğrenmek için mükemmel kapsamlı eğitim olanakları sunmaktadır.

Kuzey Amerika'nın en büyük beşinci şehri olan Toronto, heyecan verici bir gece hayatı, mükemmel restoranları ve olağanüstü sanat, müzik ve kültürel fırsatları ile güvenli, kozmopolit bir şehirdir. Geniş parklar, harika plajlar, mükemmel bir toplu taşıma sistemi ve temizlik, Toronto'yu örnek bir şehir yapmaktadır. Artı dünyaca ünlü Niagara Şelalesi yakındadır.

Öğrenciler, Toronto'nun ziyaretçilerine sunduğu sayısız manzara, etkinlik ve aktivitenin tadını çıkarmaya teşvik edilir. Okul, bu tür ilgi çekici yerler hakkında bilgi sağlar. Amaç, öğrencileri keşifler yapmaya, kendilerini çevreye ve kültüre kaptırmaya teşvik etmektir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA