Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprachcaffe - Toronto

Sprachcaffe - Toronto
Sprachcaffe - Toronto
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 300 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 14 öğrenci

1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil okuluna sahiptir. Sloganı ise “Dil öğren ve insanlarla tanış”tır. Her yıl yaklaşık 40,000 kadar öğrencisi memnuniyetini beyan etmektedir.  "

Toronto'daki Sprachcaffe dil okulu kent merkezine oldukça yakın, Cabbagetown bölgesinde bulunmaktadır. Burada kraliçe Victoria döneminden kalma birçok konak, moda butikleri ve hoş barlar vardır. Cabbagetown, dinamik ama sakin bir çevreye sahiptir. Tüm önemli merkezlere yürüyerek ya da yerel ulaşım araçlarıyla kolayca gidebilirsiniz. 

Toronto'nun CN Tower, liman, birçok müze ve parkları gibi tüm meşhur ve görülmeye değer yerleri, yürüyerek ya da Cabbagetown'dan toplu taşımaya binerek ulaşılabilecek mesafededir. Kanoya binmek, Kanada yamaçlarında kaymak ya da su sporları Toronto'da yapılabilecek birçok aktiviteden birkaçıdır. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Geniş, tam donanımlı sınıflar, TV ve DVD çaların bulunduğu ortak kullanım alanı, Tam donanımlı mutfak, Kütüphane ve çalışma odası, Resepsiyon ve teras
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları, müze ve tiyatro gezileri ve film geceleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA