Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

OISE - Montreal

OISE - Montreal
OISE - Montreal
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 4

OISE 1973 yılında tek merkeziyle güçlü bir eğitim ilkeleri üzerine kurulmuş ve mükemmel eğitimiyle uluslarası tanınmış bir kurum haline gelmiştir. Şuanda Londra, Oxford, Cambridge, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir. Okulun yaş ortalaması 30'dur ve öğrencileri genellikle yöneticiler ve profesyonellerden oluşmaktadır. "

Montreal Kanada'nın Fransızca konuşulan en büyük şehridir. Ülkenin en eski ve en güzel eserlerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin iki dilli kültürü sayesinde, restoranlar, müzeler, parklar ve kafelerde harika canlı ve ilerici bir atmosfer hissedilir. OISE Montreal okulu şehir merkezinde yer alır ve şehrin birçok eğlence ve kültür merkezlerine kolay erişim sunar. Okul aydınlık ve havadar derslikler, mükemmel eğitim tesisleri ve hevesli bir ekip tarafından dinamik bir öğretim sunmaktadır.

OISE Montreal merkezi Mount Royal Park ve Old Montreal'in arasında, şehrin kalbini keşfetmek için oldukça elverişli bir konumda yer almaktadır. Eğitim merkezi tam donanımlı bir çalışma ortamına sahip geniş ve rahattır. Öğrenciler bilgisayar odası, mutfak, salon ve fitness merkezinden yararlanabilirler. Öğrenim, deneyimli öğretim kadrosu tarafından öğrencinin ihtiyaçlarına uygun olarak uyarlanabilmektedir. Kurslar dil ve etkili iletişim becerileri güveni oluşturmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler okul dışında gerçek hayatta sınıfta öğrendikleri İngilizce iletişim tekniklerini kullanmaya teşvik edilir ve sürekli maksimum sonuç elde etmek için zorlanmaktadır. 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Bilgisayar odası, mutfak, öğrenci salonu, fitness.
Sosyal Aktiviteler:
Öğrenciler OISE sosyal programı ile Montreal'in zengin kültüründen yararlanabilirsiniz. Rehberli şehir turları, dağlarda yürüyüş, plaj gezileri, piknik, pub quiz geceleri, restoran gezileri ve diğer şehirlere geziler düzenlenmektedir.

Harita

Paylaş

Diğer "Montreal" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA