Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Makaleler

Makaleler

Londra Dil Okulu Fiyatları 2018

Londra Dil Okulu Fiyatları 2018

Yurtdışında dil eğitimi almak özellikle İngilizce’yi doğduğu topraklarda öğrenmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği seçeneklerin başında Londra gelir. Dili yerinde öğrenmek isteyenlerin ve müthiş tarihi yapılarıyla büyülenmek isteyenlerin tercihi olan Londra’da bulunan 30’a yakın seçenekten beklentilerinize uygun olan dil okulunu bulamamak neredeyse imkansızdır.

Yurtdışında dil eğitimi, bir öğrenci için dil eğitimini profesyonel olarak almak dışında, sosyal olarak da çok faydalı olacaktır. Yabancı bir ülkede kendi ayakları üzerinde durabilen bir öğrencinin özgüveni yerine gelecek ve geri döndüğünde kendi hayatı ve vizyonu için ne kadar olumlu sonuçları olduğunu gözlemleyecektir.

Londra Dil Okulu Fiyatları 2018

Londra’da bir dil okulunda eğitim almak isteyen bir öğrenci için kesin bir fiyat vermek imkansızdır. Sürekli değişebilen Sterlin-TL kuru, alınmak istenen eğitimin yoğunluğu, dil okulunun konumu vb. gibi durumlar ödenecek toplam fiyatı doğrudan değiştirir. Londra 2018 yılı için ortalama bir fiyat vermek gerekirse haftalık 280 GBP denilebilir. Bu fiyata konaklama dahil değildir. Konaklama da aile yanı ve yurt seçeneklerimiz mevcuttur. Aile yanında kalmak kısmen biraz daha uygun fiyatlı gelir. Onun için de ortalama olarak haftalık 230 GBP gibi bir fiyat verilebilir. Aile yanı konaklama seçeneğine kahvaltı ve akşam yemeği genellikle dahil olur. Yurt konaklamalarında ise dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilerle birlikte paylaşabileceğiniz bir ortak mutfak bulunur.

Londra Dil Okulu Fiyatları 2018

Aileler için her ne kadar daha ucuz okullar ilk tercih olsa da verilen eğitimin kalitesinin fiyatlarla doğru orantılı olarak artabileceğini unutmamalıdırlar. Kısmen daha uygun fiyatlarla gideceğiniz bir yurtdışı yabancı dil okulunda aradığınız eğitim kalitesini bulamayabilirsiniz. Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak dünyanın dört bir tarafından yaptığımız partner okul anlaşmalarını titizlikle seçer ve sizlere sunarız.

Daha detaylı bilgi almak için sizleri en yakın Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ofislerimize bekleriz.

YURTDIŞI DİL OKULU ARA