Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Makaleler

Makaleler

Sliema Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları

Sliema Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları

Sliema, Malta'nın en nezih şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Halk burada İngilizceyi birinci resmi dil olarak kullanır. Akdeniz'in tüm güzellikleri içerisinde İngilizce öğrenmek isteyenler için de ideal bir yer olan Sliema'da İngilizce dil eğitimi sunan birçok dil okulu bulunmaktadır.
Sliema’da tercih edebileceğiniz bazı dil okulları şunlardır; LAL Language Centers Sliema, Am Language Studio Sliema, Inlingua Malta Sliema.

Sliema Dil Eğitimi Fiyatları

Sliema'da dil eğitimi fiyatları seçilen okula göre değişmekle birlikte haftalık ortalama 160 - 200 EUR arasında değişmektedir. Sliema'da dil okulu konaklama ücretleri merkeze yakınlığa ve konaklama tipine göre değişkenlik göstermektedir. Konaklama imkanları boldur ve İster aile yanında kalın, ister yurtlarda rahat etmeniz için herşey düşünülmüş durumdadır. Aile yanı konaklama seçenekleri yemekli ya da yemeksiz,tek kişilik ve çift kişilik oda seçeneği sunmasına göre haftalık 220 - 250 EUR arasında değişmektedir. Sliema’da öğrenciler için sunulan bir çok yurt seçeneği de bulunmaktadır. Yurt fiyatları ise yurdun lokasyonuna ve sunduğu imkanlara göre haftalık 160 – 220 EUR arasında değişmektedir.. Fakat şehri tanıdıktan sonra daha uygun fiyatlı konaklama seçenekleri bulmak sizin elinizdedir.
Sliema dil okuları ve dil eğitimi fiyaları

Sliema’da dil eğitimi ve çalışma izni

Malta'da kısa dönem öğrenci vizesiyle çalışmak mümkün değildir.12 hafta ve üzeri eğitimlerde uzun dönem vize ile çalışma iznine sahip olunmaktadır. Sliema'da dil eğitimi alırken yapılacak o kadar şey var ki, şehri keşfetmek ve o kültürü hissetmek için zamanla yarışmanız gerekecek. Sliema Maltanın başkenti olan Valletta’nın karşısındaki limanda,kuzeydoğu sahilinde bulunur. Bu nedenle bakmaya doyulamayacak kadar güzel plajlara sahiptir. Hem turizm, hem de dil eğitimi açısından çekim merkezi olan Malta’nın ikinci büyük şehri olan Sliema’nın sosyal hayatı oldukça renklidir.Cafeleri, alışveriş merkezleri, açık hava restoranları, birbirinden güzel manzaralara sahip otelleri ve çok sayıda kayalık plajları ile popüler,Malta’nın en gözde şehirlerinden biridir.Yaz mevsiminde koşu ve yürüyüş için ideal bir yer haline gelen Sliema Cephesi’nde yürüyüşler yapabilir,su sporlarına gönül verebilir,arkadaşlarınızla eğlenceli barbekü partileri düzenleyebilir ve Malta'nın en modern yapılarını gezme fırsatı bulabilirsiniz.Sliema,Malta havaalanına otobüs ile 60 dakika uzaklıktadır.Şehirde toplu taşıma sistemi çok gelişmiş olduğundan, her yere kolayca ulaşabilirsiniz.
Eğitim ve konaklama ücretleri diğer İngilizce eğitim veren ülkelere göre daha düşük olan Malta’nın en merkezi ve capcanlı sahil kenti Sliema’da dil eğitimi almaya karar verdiğinizde, tüm beklentilerinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Sliema'da dil eğitimi alırken bir yandan arkadaşlarınızla aktiviteden aktiviteye koşacak ve İngilizce'yi eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız.

YURTDIŞI DİL OKULU ARA