Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Makaleler

Makaleler

AMERİKADA DİL KURSU VE ÇALIŞMA

AMERİKADA DİL KURSU VE ÇALIŞMA

Yurtdışında dil eğitimi almak yabancı dili öğrenmede çok etkili bir adımdır. Dil kursu süresince sosyal hayatınızda o dili konuşmak zorunda olmak dil kurslarımızda aldığınız teorik bilgilerin pratiğe dönüşmesinde faydalı olacaktır. Bu bağlamda Amerika’da dil kursu almak İngilizcenizde önemli ölçüde ilerleme kaydetmenize neden olacaktır. Sonrasında devam eden iş ya da eğitim hayatınızı ilerlemiş İngilizcenizle daha rahat sürdürebilirsiniz. Her isteğe ve beklentiye göre öğrencilerimizin belirlediği kriterlerde dil kurslarımız mevcuttur.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere sağladığımız en az 4 en fazla 24 hafta sürdürebileceğiniz Amerika’da dil kursları için en fazla tercih edilen şehirler; New York, Boston, San Francisco ve Los Angeles’tır. Bu şehirlerin dışında Chicago, Miami, Berkeley, North Lauderdale, Washington, Seattle, Philedelpia, Atlanta, Pennsylvania, Ohio, Orlando, Santa Barbara, Irvine ve San Diego şehirlerindeki dil kurslarımızdan da yararlanabilirsiniz. Tercihinize göre farklı konaklama seçenekleri mevcuttur. Aile yanı, paylaşımlı ev, hotel/otel gibi şehirlere göre değişebilen seçeneklerimizden birini seçebilirsiniz.

AMERİKADA DİL KURSU VE ÇALIŞMA

Amerika’da geçirdiğiniz süre boyunca farklı ülkelerden gelen öğrencilerle iç içe olmak ve farklı kültürlerle tanışmak ufkunuzu açtığı gibi Amerika’nın mevcut durumu sebebiyle farklı iklim koşulları ve eğitim kalitesi, ayrıca bilim, sanat ve teknolojideki ilerlemiş durumu sayesinde geri döndüğünüzde elde edeceğiniz kazanımlar paha biçilemez olacaktır.

Amerika’da dil kursu alırken aynı anda çalışmak maalesef mümkün değildir. Çalışma izniniz o süre zarfında olmayacaktır. Fakat dil eğitiminiz sonrasında sahip olacağınız iyi düzeydeki İngilizcenizle geri dönüp eğitiminizi tamamladıktan sonra Amerika’da çalışmak için başvurabilirsiniz.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak için sizleri ofislerimize bekleriz. Ayrıca www.academix.com.tr ‘den bu deneyime sahip olan öğrencilerimizin yazılarını okuyabilirsiniz."

YURTDIŞI DİL OKULU ARA