Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Makaleler

Makaleler

Gozo Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları

Gozo Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları

Malta’yı oluşturan üç adadan en büyük ikincisi olan Gozo’da dil eğitimi için tercih edilen yerlerden biridir. Malta’ya göre daha kırsal olan bu ada, daha çok yeşil tepeleri ve sakin Akdeniz kumsallarıyla popülerdir. Şehir her yıl Marsalforn ve Xledi gibi dünyaca ünlü plajlarıyla hem yerli hem de yabancı turistleri ülkeye çekmektedir. Bu yüzden Avrupa şehirleri arasında en fazla İngilizce konuşulan şehirlerden biridir. Türkiye’ye yakın bir şehir olması da dil eğitimi için tercih edilme sebeplerinden biridir.

Gozo Dil Okulları

Gozo dil okullarında dil eğitimi almak size birçok avantaj sağlamaktadır. Avrupa’nın ortasında bir ada olmasından dolayı çok fazla milliyetten öğrenci gelmekte ve bu da birçok farklı kültürü bünyesinde barındırması demektir. Bu ada şehrinde dil eğitimi almak, bir anlamda huzurlu bir tatil köyünde eğitim alıp bir yandan çok farklı kültürlerle etkileşim halinde olup o dili sürekli kullanarak ilerletmeyi sağlamaktadır. Aynı zamanda istediğiniz anda feribotlarla Malta Ada’sına geçme fırsatını da elde edeceksiniz.
Gozo’da bulunan en iyi dil okulu LAL Language Centers Gozo’dur. Okul küçük ve butik bir okul olup hep kaliteyi en yüksek seviye de tutmak zorundadır.
Gozo Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları

Gozo Dil Eğitimi Fiyatları

Gozo dil eğitimi fiyatları seçilen programa göre değişmekle birlikte haftalık ortalama 160-250 € arasında değişmektedir. Gozo dil okulları konaklama fiyatları da aynı şekilde bulunduğu konumuna, merkeze yakınlığa ve konaklama tipine göre değişkenlik göstermektedir. Genelde iki çeşit konaklama imkânı sunulmaktadır.  Aile yanı ve yurt konaklama. Aile yanı konaklama seçenekleri yemekli ya da yemeksiz olmasına göre haftalık 200 - 300 € arasında değişmektedir. Yurt konaklamalarının fiyatları da aynı şekilde yurdun konumuna ve sunduğu imkânlara göre haftalık 150 - 250 € arasında değişmektedir. 

Gozo da dil eğitimi alırken bir yandan arkadaşlarınızla şehrin sakinliğinin, huzurunun ve su sporlarının tadını çıkaracak ve İngilizceyi eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız.

YURTDIŞI DİL OKULU ARA