Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Makaleler

Makaleler

Kanada'da Dil Eğitimi

Kanada'da Dil Eğitimi

Zirvesi karlı dağların tatlı su gölleriyle birleştiği ve geniş ormanların gelişmiş, kozmopolit şehirleri kucakladığı Kanada, sonsuz bir doğal güzelliğe sahiptir. Aynı zamanda İngilizce ve Fransızca olmak üzere iki resmi dil konuşulan ve dünyanın en büyük ikinci ülkesi Kanada gerçek anlamda bir kültür renkliliğine sahiptir. Birleşmiş Milletler tarafından defalarca "Yaşam Kalitesi En Yüksek Ülke" seçilen Kanada, huzurlu ve güvenli bir ortamda, ekonomik ve kaliteli eğitim görmek isteyenler için ideal bir ülkedir. Kanada dil okulları son yıllarda dil okulu pazarındaki paylarını arttırabilmek için dil eğitim programlarında ciddi indirim ve kampanyalar uygulamaktadır. Bu yüzden yurtdışında dil eğitimi almak isteyen çok sayıda öğrenci Kanada’da dil okullarını tercih etmeye başlamıştır. Özellikle Vancouver ve Toronto da yoğunlaşan dil okulları, İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için çok geniş bir eğitim seçeneği sunmaktadır.Kozmopolit ve canlı bir şehirde İngilizce öğrenmek ama aynı zamanda güvenli, yeşil ve samimi bir ortamda ve dünyanın en büyüleyici manzaralarına yakın bir konumda eğitim görmek istiyorsanız, İngilizceyi Kanada'da öğrenmeniz gerek demektir. Kanada'daki dil okulları hem Kanada'nın en güzel ve en heyecan verici şehirlerinde yer alır, hem de en yeni dil eğitimi teknolojileri, mükemmel öğrenci tesisleri ve deneyimli öğretmenler ve öğretim görevlileri ile hizmet sunar.

Kanada’da dil eğitimini, ülkenin doğal güzelliklerini keşfetmek için katılacağınız gezilerle birleştirebilirsiniz. Rusya’dan sonraki en büyük ülke Kanada, ziyaretçilerine sınırsız macera sunar. Niagara Şelaleri, Algonguin Provicial Park, Ontario Gölü’nün etrafındaki nefis kumsallar ve Mavi Dağ’ın yamaçlarını keşfedin. Kanada’da dil eğitimi almak bir klasiktir… Okulların sosyal programı, Niagara Şelalesi ve Whistler kayak merkezine gezilerden Toronto Adaları'nda piknik veya bir NHL buz hokeyi maçına kadar Kanada'nın en büyük güzelliklerini ayağınıza getiriyor.

Kanada Dil Okulları

Kanada dil okullarında eğitmenler, potansiyelinizin farkına varmanıza ve deneyiminizden olabildiğince fayda sağlamanıza yardım etmektir. Dilin gerçek anlamda iletişim kurulduğunda öğrenildiğine inanılır. İletişimi hem bir amaç hem de öğrenmenin kendisi olarak görülür. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştireceğiniz bu yaklaşımla çok daha hızlı bir şekilde İngilizce öğreneceksiniz. Kazanmış olduğunuz beceriler ile İngilizceyi çok geniş bir alanda özgüvenle kullanabileceksiniz ve size mesleki veya yaşam alanında dünya çapında pek çok yeni fırsat kapıları açılacak.YURTDIŞI DİL OKULU ARA