Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Makaleler

Makaleler

BRIGHTON DİL OKULU

BRIGHTON DİL OKULU

İngiltere’nin güneyinde yer alan Brighton 2 üniversitesi ve bünyesinde barındırdığı çok fazla dil okuluyla yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için başta gelen seçeneklerden birisidir. Ilıman iklimi ve küçük bir sahil kasabasını andıran doğasıyla hem eğitim almak hem de tatil yapmak isteyen öğrencilerimiz için adeta biçilmiş kaftandır. Londra’ya 1 saat uzaklıktaki Brighton, İngiltere’nin en önemli turistik bölgelerinden biridir. Bu yüzden bölge halkı yabancı kültürlere oldukça açık ve bölgedeki yabancı dil okullarının sayısının çok olması sebebiyle de yabancı öğrencilere alışıktır.

Brighton’da yer alan ve Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak Türkiye temsilciliğini yaptığımız 10dan fazla dil okulu vardır ve bu dil okulları British Council tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Türkiye’den katılan öğrenciler için haftalık en az 15 saat eğitim alınması zorunluluğu vardır ve bu eğitimlerin sonunda öğrencinin en son tamamladığı düzeyde bir sertifika verilir. En az 4 en fazla 36 hafta alınabilen İngilizce eğitimini dilerseniz haftalık 20 saat dilerseniz de 30 saat şeklinde alabilirsiniz.

BRIGHTON DİL OKULU

Konaklama seçeneklerimiz Brighton için aile yanı ve yurt olarak 2ye ayrılır. Aile yanı seçeneklerinde kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahilken, yurt seçeneğinde yemekleriniz size aittir. Aile yanında konaklama yapmanız aileyle iletişim kurmak durumunda olacağınız için dilinizin gelişmesi açısından daha çok tercih edilir. Fakat yurt seçeneğinde de kendi yaş grubunuzdan ve dünyanın dört bir tarafından gelen kişilerle bir arada olma avantajı vardır. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir seçenektir.

Daha detaylı bilgi almak için sizleri en yakın Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ofislerimize bekleriz.

YURTDIŞI DİL OKULU ARA