Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Makaleler

Makaleler

İngiltere Dil Okulu Tavsiyesi

İngiltere Dil Okulu Tavsiyesi

İngiltere'de Dil Okulu Tavsiyesi

İngilizce'yi doğduğu topraklarda öğrenin ve anadili İngilizce olan kişilerle aynı ortamda bulunarak akıcı bir şekilde İngilizce konuşun. İngiltere dil okulu tavsiyesi deyince akla gelen ilk şey Londra Dil Okullarıdır.  Dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Londra, inanılmaz tarihi ve zengin kültürünün şaşırtıcı bir birleşimini sunmaktadır. West End’deki tiyatroları, dünyaca ünlü müzeleri, şehrin meşhur simgelerinin hepsi, Londra’nın çok kültürlü yapısının bir parçasıdır. Moda evleri, enfes restoranları, bar ve kulüpleri modern Londra’nın küresel varlığının oluşumuna katkı sağlamaktadır. Seyahatiniz için ne isterseniz, burada bulabilirsiniz.

Londra Dil Okulu Tavsiye

Gelecek hedeflerinde üniversite ve ya yüksek lisans eğitimi almak olan öğrencilere Cambridge'deki dil okulları çok iyi bir tercih olacaktır. Dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden biri olan Cambridge'deki dil okullarına katılın. Cambridge dil okullarında eğitim alarak, canlı bir öğrenci deneyimi yaşayabilir ve şehri çevreleyen prestijli tarihi güzelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Cambridge Dil Okulu Tavsiye

Bir başka üniversite şehri olan ve tarih kokan Oxford, özellikle sanat, tarih, mimarlık, edebiyat gibi bölümlerde okuyan öğrencilerin dil eğitimi alması için akla gelen ilk şehirdir.Oxford dünyadaki en ünlü üniversite şehridir ve Oxford dil okullarında eğitim alarak bu tarihin bir parçası olabilirsiniz. İngiliz öğrenciler 1096'dan beri bu şehirde eğitim görmüşlerdir. Bu nedenle hareketli bir öğrenci şehri olarak kalan Oxford'da tarih ve eğitimin kokusunu almak mümkündür.

Oxford Dil Okulu Tavsiye

İngiltere’de tatil havasında dil eğitimi almak isteyenler için Bournemouth ideal bir şehirdir. Bournemouth dil okulları İngilizce'yi tam bir İngiliz sahil kasabasında öğrenme fırsatını sizlere sunmaktadır. Bournemouth, yaz şovlarını, harika sosyal hayatı ve burayı turistler için yıl boyu ziyaret yeri haline getiren mükemmel alışveriş fırsatını bir arada sunar.

Bournemouth Dil Okulu Tavsiye

YURTDIŞI DİL OKULU ARA