Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Makaleler

Makaleler

LONDRA DİL OKULU

LONDRA DİL OKULU

Birleşik Kralığın başkenti olan Londra, dil okulu alternatiflerinin çok olmasıyla İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrenci ve ailelerinin başta gelen tercihlerindendir. Gerek ülkemize yakınlığı gerek eşsiz tarihi sayesinde popülerliğini senelerdir koruyor. Önemli tarihi eserleri ve müzeleri sayesinde dil eğitiminin yanı sıra sanata ve kültüre doyacaksınız. Dünya’nın en önemli iş ve finans merkezlerinden biri olan Londra’da dil eğitimi almak şüphesiz ki sizin için eşsiz bir deneyim olacaktır.

Her bütçeye ve isteğe göre dil okulu olan Londra’da İngilizceyi gezerek ve eğlenerek öğreneceksiniz. Bir yandan arkadaşlarınızla şehrin her köşesini gezip bir yandan da okullarımızda aldığınız dil eğitimi sayesinde şehirdeki yerli halkla olan iletişiminizi güçlendirdiğinizde bu eşsiz deneyimin bir parçası olmaktan gurur duyacaksınız. Birleşik Krallığın en popüler turistik mekanlarından olan London Eye, İngiliz Kraliyet ailesinin oturduğu Buckingham Sarayı, Thames Nehri gibi bir çok tarihi bölgeyi gezip Hyde Park’ta soluklanırken Speakers’ Corner’ın hikayesine göz atmayı unutmayın.

LONDRA DİL OKULU FİYATLARI

Avrupa’nın bir çok ülkesinde ve şehrinde kurumsallaşmış dil okullarının yanı sıra daha yerel dil okullarını da bünyesinde barındıran Londra’da seçeneğiniz oldukça fazladır. EC, Kaplan International Colleges, LSI, British Study Centres, Embassy English, Central School of English, Oxford International English Schools gibi en çok tercih edilen dil okullarını, aile yanı, hotel/otel, yurt gibi konaklama seçeneklerinden istediğiniz bir tanesiyle tercih edebilirsiniz. Okullarımızın bir çoğunun ücretsiz/ücretli kültür gezileri, hafta sonu gezileri ve sosyal imkanları mevcuttur.

Nemli bir deniz bir iklimine sahip olan Londra’da yıl boyunca yağışlı bir hava vardır. Genellikle kapalı ve sisli bir havanın hakim olması canınızı sıkmasın. 2 katlı kırmızı otobüsleri sayesinde renklenen sokakları ve kalabalık cıvıl cıvıl insanları gördüğünüzde fikriniz değişecektir.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak Türkiye danışmanlığını yaptığımız dil okullarımızın tam listesi ve daha detaylı bilgi için www.academix.com.tr adresinden bilgi istek formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YURTDIŞI DİL OKULU ARA