Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

MAKALELER

Londra Dil Okulları Hakkında Londra dil okulları her zaman aklımdaydı zaten. Üniversite hayatım boyunca çok araştırma yaptım, fuarlara gittim, internetten araştırdım, arkadaşlarıma sordum. En sonunda büyük bir firma ile gitmeye karar verdim. Ve doğru bir karar vediğimi şu an daha iyi anlıyorum çünkü tamamen organize, profesyonel ve doğruya yönlendirici olduklarını gördüm.

İrlanda Dublin'de Dil eğitimi Merhaba ben Selçuk TOPRAK, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü Öğrencisiyim. İrlanda’nın başkenti Dublin’de bulunan Emerald Cultural Institute dil okuluna gittim. Bambaşka bir kültür, Bambaşka yerler gezdim, gördüm, tanıdım ve farklı ülkelerden insanlarla tanıştım. Dublin’de geçirdiğim 3 ayda hem dilimi geliştirdim hem de İrlanda’yı bütünü ile gezip görme fırsatı elde ettim.

Malta'da Dil Eğitimi Tavsiyelerim Merhaba, ben Yılmaz. Siyasal bilgiler bölümünden bu sene mezun oldum. Malta'da şuan 6. Haftamı dolduruyorum ve şunu söyleyebilirimki; yurtdışında dil eğitimi almak çok farklı bir deneyim. Geçirdiğim sürenin her anında İngilizcemi pratik yapma ve geliştirme şansım oluyor. Özellikle okulun etkinlikleri , dönem dönem katıldığım ev toplantıları , neredeyse her akşam katıldığım olmazsa olmazım partiler , kısacası her yerde hatta günlük alışverişimi yaparken markette bile İngilizcemi kullanabiliyorum ve sürekli pratik yapma şansım oluyor inanılmaz eğlenceli geçiyor.

Avustralya'da Melbourne'de Dil Eğitimi Mimar Sinan Güzel Sanatlar’da okuyorum. Bir süre önce arkadaşım Merve ile birlikte araştırmalarımız sonucu Avustralya'da dil eğitimi almaya karar verdik ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Melbourne’de dil okuluna geldik. Gidecek olanlara örnek olması açısından birşeyler yazmaya çalışacağım. Öncelikle ilk geldiğimiz zamanki yurt karşılamasından pek memnun kalmadık. Daha sonrasında yurttan memnun kaldım, şu an hala yurttayım ve çok memnunum. İlk günkü memnuniyetsizliğimi sanırım farklı bir kültüre girildiğinde duyulan heyecandan dolayı olduğunu söylemek saçma olmayacaktır. Tek kişi kalmam konusunda beni sürekli uyaran danışmanım Selçuk Berber’e teşekkür ederim.

Amerika'da Dil Eğitimi Kaplan International English Amerika'da Dil Eğitimi almak için dil okulu arastirma surecinde katildigim fuarlarda bircok şirketle tanistim ancak Academix ve Serpil Hanım; ciddiyetleri, bilgileri, tecrubeleriyle digerlerinden çok farklı gerçek güvenilir ve profesyonel calışmaları onları seçmemde etkili oldu. Şuan görmekteyim ki doğru secim yapmışım.

İngiltere'de Dil Eğitimi ve Yaşam İngiltere'de dil eğitimi almak tüm üniversite eğitimim boyunca hayalimdi. İngiltere dil okulları ile yurtdışında dil eğtimi alarak hem kariyerimi geliştirecek hemde yeni kültürler tanıyacaktım. Bu konuda araştırmalara başladım ve bir yurtdışı eğitim danışmanlık şirketinden yardım almam gerektiğine karar verdim. Academix'le ve Burcu Hanıml'a tanışmadan önceye kadar çok araştırma yaptım, fuarlara gittim, internette baktım, arkadaşlarıma sordum.

Kanada'da Dil Eğitimi ve Yaşam Merhaba ben Didem, Doğuş Üniversitesi İşletme mezunuyum. Şuan ILAC Vancouver Dil Okulunda İngilizce dil eğitimi almaktayım. Üniversiteyi bitirdikten sonra yıllardır hayalim olan Kanada'da dil eğitimi almayı gerçekleştirmek istedim. Yapmış olduğum araştırmalar sonucu tercihimi Academix yurtdışı eğitim danışmanlıktan yana kullandım.

Kanada Vancouver Kaplan Dil Okulu Yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdim. Araştırmalarım ve danışmanımın tavsiyeleri sonucu tercihimi Kaplan Vancouver Dil Okulu'ndan yana kullandım ve oldukça memnunum. Kanada'nın çok kültürlü yapısı, yerel halkının yardımsever oluşu benim için en doğru tercihi yaptığımı gösteriyor.

The Language Gallery Manchester Manchester'dan selamlar :)) Arkadaşlar öncelikle yurtdışına dil eğitimine gidecek arkadaşlara tavsiyem Türk öğrencilerden uzak durmaları çünkü hemen kaynaşma oluyor ve pratik yapma şansınız kalmıyor.

ELS Houston Dil Maceram Merhabalar ben Murat Durdu. İngilizce eğitimim amacıyla yaptığım araştırmalar sonucunda Academix danışmanlık firmasının öneri ve yönlendirmeleri ile ELS Houston dil okuluna kararımı verdim.

St. Giles New York Merhabalar ben Fatih Çakmakcı, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunuyum ve üniversitemde yüksek lisans eğitimime devam ederken yabancı dil eğitimim için yurtdışına gitmeye karar verdim.

Toronto'da Dil Eğitimi Şu anda Toronto’dayim ve ELS'e teşekkür mektubu yazmayı planlıyorum.

Amerika'da UCLA'de Dil Eğitimi Ben UCLA Extension'da dil okulu programına katıldım. Burası 20-25 yaş aralığında buraya gelen öğrenciler için mükemmel bir seçim.

YURTDIŞI DİL OKULU ARA