Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Öğrenci Yorumları

Öğreni Yorumları

Londra Dil Okulları Hakkında

Londra Dil Okulları Hakkında

Merhaba ben Oktay, üniversiteden 2016 yılında mezun oldum ve iş hayatına başlamadan önce yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdim. Londra dil okulları her zaman aklımdaydı zaten. Üniversite hayatım boyunca çok araştırma yaptım, fuarlara gittim, internetten araştırdım, arkadaşlarıma sordum. En sonunda büyük bir firma ile gitmeye karar verdim. Ve doğru bir karar vediğimi şu an daha iyi anlıyorum çünkü tamamen organize, profesyonel ve doğruya yönlendirici olduklarını gördüm.

İnternetten Londra'da dil eğitimi üzerine araştırma yaptığımda en detaylı bilgileri bana sunan her zaman Academix'in sitesi olmuştu. Bende danışmanlık firması olarak Academix Yurtdışı Eğitimi tercih ettim. İlk ofise geldiğimde aklımda fiyatlar, okullar, konaklama çeşitleri olsun hepsinden birazcık haberim vardı ama esas önemli olanın tecrübe olduğunu anladım çünkü Londra da çok dil okulu var ve hepsi eğitim olarak iyi değil, bir çok konaklama çeşidi var her bütçeye göre ama hepsi göründüğü gibi değil, açıkçası Burcu Hanım bana Kaplan dil okulunu ve konaklama için de Urbanest King's Cross Residence'ı önerdi. Kesinlikle çok memnunum. Çünkü okul ile kaldığım yer arası 20-25 dk, Londra da olduğum halde benim halimi hatırımı soran Burcu Hanım var, hatta daha öncesinde vize işlemlerim olsun ve diğer bütün yardımları için teşekkür ederim.

Londra Dil Okulu Tavsiye

Okul Londra'nın merkezinde Covent Garden'da, 18. yüzyıla ait modernleştirilmiş bir binanın içerisinde yer alıyor. Covent Garden'a yürüyerek beş dakikada varabiliyoruz. Ayrıca öğretmenler çok eğlenceli ve eğitim tamamen ingilizceyi öğrenciye aşılamaya yönelik, öğretmenlerden tutun okul çalışanlarına kadar herkes çok arkadaş canlısı, eğlenceli ve yardım severler. Okulun her akşam bir etkinliği var sinemadan, futbol turnuvalarına hatta ilk hafta Cambridge gittik. Eğitim olarak her hafta her kur için sınıf var yani ne kadar ingilizce biliyorsanız ona göre bir sınıfa koyuyorlar bu şekilde hiç sorun yaşamıyorsunuz çünkü yanınızdaki arkadaşınızda sizinle aynı seviyede ingilizce konuşuyor yani ileşim sorunu gibi bir derdiniz olmuyor. 

  • Oktay Depocu

YURTDIŞI DİL OKULU ARA