Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Öğrenci Yorumları

Öğreni Yorumları

Amerika'da Dil Eğitimi Kaplan International English

Amerika'da Dil Eğitimi Kaplan International English

Amerika'da Dil Eğitimi almak için dil okulu arastirma surecinde katildigim fuarlarda bircok şirketle tanistim ancak Academix ve Serpil Hanım; ciddiyetleri, bilgileri, tecrubeleriyle digerlerinden çok farklı gerçek güvenilir ve profesyonel calışmaları onları seçmemde etkili oldu. Şuan görmekteyim ki doğru secim yapmışım.

Okul secimini Serpil Hanim’la birlikte yaptik ve karari dünyanın en önemli sembol binalarından birinde New York Kaplan International English Empire State'de kıldık. Içtenlikle ve tum samimiyetimle diyebilirim ki hayatimdaki, egitim, sinif, arkadaslik, ogretmen ve mekan konusundaki en guzel en basarili 6 aylik sureci yasadim. Yer Manhattan bina Empire State kat 63 olunca heyecanin boyutu da yuksekligi de farkli oluyor.

New Yrok Empire State Dil Okulu

Eğitim gercekten kaliteli, ogretmenler dallarinda uzman ve ogretmek için en iyi donanima sahipler. Ayrica devam konusunda cok ciddiler. Devamlilik zorunlu %85 in altina duserseniz sertifika alamazsiniz ve ogrenci vizesi yanar. Gercekten ogrenmek ciddi ve kaliteli egitim almak isteyenler icin guzel bir adres. Verdigim paranin ve harcadigim zamanin karsiligini aldim diyebilirim.

New York ve ABD; anlatilmaz yasanir denilen yer olsa gerek. Kendinize egitimi ve tatili bir arada verbileceginiz kusursuz bir hediye. Sehir ve ulke gezmekle bitirilemeyecek desem abartmadigimi gidince anlayacaksiniz. Dunyanin her milletinden, dilinden, dininden, irkindan insani taniyip kitalari asan arkadasliklar kurup bircok kulturu daha yakindan tanima firsati bulacaksiniz. Kisacasi kendinize bu sansi vermeniz gerek.

Yakinda burada yuksek lisansa başlayacağım. Academix ailesine ve Serpil Hanim’in sahsina cok tesekkur ederim.

  • Ferit Yiğit

YURTDIŞI DİL OKULU ARA