Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

FLS - Boston Commons, Boston

FLS - Boston Commons, Boston
FLS - Boston Commons, Boston
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

FLS, 1986 yılından bu yana İngilizce dil eğitiminde kalite ve güvenilirliğin sembolü haline gelmiş ve dünyanin dört bir yanından sayısız öğrenciye eğitim vermiş bir kurumdur. Farklı lokasyonlarda yer alan kampüsler, öğrencileriin Amerikan yaşamı hakkında tecrübe kazanabilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir. "

Boston'un tam merkezinde konuşlanmış olan okul, şehrin en güzel parkı olan Boston Commons'a da tam karşıdan bakan bir konuma sahiptir. Ünlü Freedom Trail parkuru ve şehrin en lüks semtlerinden biri olan Beacon Hill okul merkezinden sadece dakikalar uzaklıkta olup, merkezin etrafı öğrencilerin hemen hemen her ihtiyacını karşılayabilecek özelliklere sahip mağaza ve restaurantlarla çevrilidir. 

Şehrin tüm metro ağının birleştiği ortak istasyonun tam çıkışında yer alması sebebi ile okul öğrencilere çok kolay bir ulaşım olanağı sağlayabilmektedir. Dünyaca ünlü Harvard Square'e, Boston Red Sox'a ev sahipliği yapan Fenway Park'a ve Boston'un en ünlü caddesi Newbury Street'e ulaşmak son derece kolaydır. Bununla birlikte birbirinden güzel sahillere sahip Gloucester'a ve mükemmel doğal ortamı ile ünlü New Hampshire ve Vermont'a ulaşmak sadece 1 saat sürmekte; New York'u ziyaret etmek ise yine merkezden sadece 2 metro durağı uzaklıktan kalkan otobüsler ile 4 saatlik kısa bir yolculuk sonrasında gerçekleşebilmektedir.Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
8 modern sınıf, bilgisayar laboratuarı, kütüphane ve öğrenci salonu
Sosyal Aktiviteler:
Uluslararası mutfakların ziyaret edildiği restaurant aktiviteleri, Diksiyonlu konuşma kulübü, Harvard turu, Outlet alışveriş turları, Sinema aktiviteleri, Fenway Park gezisi, Bowling aktivitesi, Six Flags Eğlence Parkı gezisi, New York Turu

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA