Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

TALK English School - Boston

TALK English School - Boston
TALK English School - Boston
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

TALK 1996 yılından beri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri İngilizce dilini öğretmek üzere bir araya getirmektedir. TALK'un misyonu, tüm ülke ve kültürlerden gelen bireyler arası iletişim, anlayış, işbirliği ve saygının var olduğu bir dünya yaratmaya yardımcı olmaktır. TALK’ta İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun sınıf içinde ve dışında Amerikan kültürünün içine tümüyle dalmak olduğuna inanılmaktadır. Bu amaca ulaşmayı geniş bir İngilizce programı yelpazesi ve öğrencilere yeni şehirlerini keşfetmelerini sağlayan heyecan verici bir etkinlik takvimi sağlayarak başarmaktadır. Her yaştan ve her düzeyde öğrenciye bireysel ve grup halinde İngilizce Dil Programları sunulmaktadır. TALK yeni bir dil kazanımının iletişimsel metodunu, etkili malzemeler ve teknolojiyi kullanarak dili en iyi şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır. TALK'un eğitimde mükemmeliyetçiliği ve ayrıntılara gösterdiği dikkat, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. "

Boston birçok üniversitesi ve yüksek okulu ile ünlü, tarihi bir Amerikan kentidir. Boston’da aynı zamanda eğlenceli bir gece hayatı, müzeler, tiyatrolar, kitapçı dükkanları, butikler, kafeler ve spor bulacaksınız. Kent, popüler Amerikan spor takımları Red Sox, Celtics ve Bruins’in evidir. Mükemmel bir akademik çevre ile çevrilmiş olup, görülecek , yapılacak çok şeyi bulunan Boston, İngilizce öğrenim görmek için ideal bir yerdir.

Boston’un Finans Bölgesinde bulunan TALK Boston, dinamik bir kentin heyecanı içinde rahat bir ortam sunmaktadır. Bir TALK öğrencisi olarak öğretmen ve çalışanlar tarafından mükemmel olarak bakılacak ve dikkat edileceksiniz. İnteraktif teknoloji ile donanmış sınıflarımızı gelin deneyin ve öğrencilerimizin % 97’sinin TALK’u arkadaşlarına neden önerdiklerini görün!

TALK Boston merkezi özellikleri:
  • Boston kent merkezinin kalbinde
  • Yeni bir bina, özel tasarım ve modern merkez
  • Geniş ve gün ışığı alan sınıflar
  • Ücretsiz Wi-Fi ve interaktif tahtalar
  • Toplu taşıma duraklarına kolay erişim
  • Tarihi yerlere, parklara ve kütüphanelere yakınlık

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA