Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

OISE - Boston

OISE - Boston
OISE - Boston
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 17 sınıf.
Sınıf Kapasitesi: 4

OISE 1973 yılında tek merkeziyle güçlü bir eğitim ilkeleri üzerine kurulmuş ve mükemmel eğitimiyle uluslarası tanınmış bir kurum haline gelmiştir. Şuanda Londra, Oxford, Cambridge, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir. Okulun yaş ortalaması 30'dur ve öğrencileri genellikle yöneticiler ve profesyonellerden oluşmaktadır. "

Boston Amerika'nın en eski şehirlerinden biri ve en yaratıcı ve ileri görüşlü şehirlerindendir. Boston ev sahipliği yaptığı dünya standartlarında iki üniversite ile saygın bir akademik kenttir ve İngilizce yeterliliğinde en yüksek seviyeye ulaşmak isteyen öğrencler için ideal bir kenttir. Ayrıca Boston gelişen ilaç ve finans sektöründe liderdir.

OISE Boston okulu, 17 derslik, bir konferans salonu, bilgisayar laboratuvarı ve öğrenci salonundan oluşur. Tüm sınıflarda WiFi internet ve düz ekran bilgisayarlar bulunur ve okul genelinde OISE kalitesine yakışır mobilyalar vardır. Güler yüzlü personel okulda sıcak bir ortam oluşturmaktadır. Çay ve kahve makinası, su soğutucu, fıstık ezmesi, reçel ve krem peynir, taze simit mola zamanlarında mevcuttur.

OISE Boston 4 kişilik grup dersleri ya da bire bir dersler sunar ve öğrenciler ve yöneticiler için idealdir. Sabah oturumunda öğrenci sunumları ve ardından soru-cevap yapılır. Gazete ve televizyonlarda çıkan haberler incelenir ve tartışılır, Amerikan kültürü ile diğer kültürler arasındaki farklar tartışılır ve Cuma günleri öğrenciler kendi ülke mutfağından yiyecekler hazırlar ve sunarlar.

Boston genişleyen bir metropol ve güzel bir liman şehridir. Boston'da 4 mevsimin tadını çıkartabilirsiniz; baharda açan çiçekleri, yazın yelkencilik, sonbaharda dökülen yaprakları ve kışın karlı sokaklarıyla harikalar diyarıdır. Boston şehir merkezinde güzel Back Bay'de yer alan OISE Boston,  art-deco tarzı binada şehrin güzel manzarasını Türkiye, Fransa, İspanya ve Kolombiya konsolosluklarıyla paylaşmaktadır. Boston'ın ünlü alışveriş caddelerinden olan Newbury St. ve butik ve tasarımcı mağazaları okul binasına çok yakındır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
Okul Olanakları:
Bilgisayar laboratuvarı, konferans salonu, öğrenci salonu.
Sosyal Aktiviteler:
OISE Boston sosyal programları şehrin sunabileceği en iyi şeyleri kapsamaktadır. Yaz aylarında Charles Nehri'nde rehberli tekne turu, yelken ve kayak organizasyonları düzenlenmektedir. Tüm yıl boyunca Harpoon ve Sam Adams'da bira nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Chinatown'da köfte yiyebilir, USS Constitution gemisini gezebilirsiniz. Boston'da gezip görebileceğiniz çok fazla yer bulunmaktadır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA