Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Philadelphia

Kaplan International - Philadelphia
Kaplan International - Philadelphia
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 12, maksimum 15 öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

Kaplan'ın Philadelphia'daki dil okulu bu canlı şehrin merkezinde konumlandırılmıştır. Ünlü Philly peynirli biftek sandviçinin anavatanı olan şehir, aynı zamanda birçok mağaza ve butiğe sahiptir. Amerikalı birçok eser ile donatılmış Philadelphia, Amerikan kültürünü ve ruhunu hissetmek için en uygun merkezlerden biridir.

Geniş ve modern okulda öğrencilere farklı birçok kurs olanağı sunulmaktadır. Öğrenciler yoğun bir sosyal aktivite programı ile Philadelphia'yı keşfetme olanağına sahip olmaktadırlar.

Philadelphia'da boş vakitlerde yapılabilecekler:
  • Liberty Bell ve Independence Hall gibi tarihi yerleri gezebilir
  • Bir yaz akşamını Phillies beyzbol izleyerek geçirebilir
  • Dünyaca ünlü Philly peynirli biftek sandviçini tadabilir
  • Pennsylvania Academy of the Fine Arts'ı ziyaret edip ünlü sanat eserlerini görebilir
  • Bohem tarzını hissetmek için 300'ün üzerinde mağaza ve restorana sahip South Street'e gidebilir
  • New York'ta veya Washington'da bir haftasonu geçirebilir
  • Chesapeake koyunda sahilin tadını çıkarabilirsiniz
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Öğrenci salonu, İngilizce'nizi geliştirmek için kitap ve eğitim kaynakları, Çalışma için bilgisayar laboratuarı, Yoğun sosyal aktivite takvimi
Sosyal Aktiviteler:
Yeni öğrenciler için hoşgeldin partisi, alışveriş, film gösterimi, University of Pennsylvania ziyareti, New York City ve Washington D.C'ye haftasonu gezisi, Aquarium ziyareti, Karaoke, Ritz Movie Theaters ve Independence Mall ve tarihi bölgelere geziler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA