Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Chicago

Kaplan International - Chicago
Kaplan International - Chicago
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 270 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

Kaplan'ın Chicago dil okulu kentin en canlı bölgesinde, Magnificent Mile'da yer almaktadır. Dünya üzerinde 5. büyük su parçası olan Lake Michigan gölü kıyılarına konumlanmış şehir, canlı ve çok kültürlü yapısı ile bilinmektedir.

Spora çok düşkün bir şehir olan Chicago, farklı birçok topluluktan oluşur. Yoga sınıflarından, ekzotik yemeklere kadar beyzbol maçlarından canlı müziğe kadar Chicago'da herkes için mutlaka bir şey vardır. 

Chicago'da boş vakitlerde yapılabilecekler:
  • Chicago'nun etkileyici mimari ve sanat eserlerini görebilir
  • Yaz aylarında Michigan gölünün kenarında oturup etrafı seyredebilir
  • North Side’da (Kuzey Yakası) ünlü caz ve blues kulüplerine gidebilir
  • Wringley'de beyzbol maçı seyredebilir
  • Chicago Bulls basketbol maçını izleyebilir
  • Toronto, Canada'yı bir haftasonu ziyaret edebilir
  • Geneva gölüne seyahat edebilirsiniz

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
100 kişilik kapasitesi olan amfi, Online eğitim araçlarına erişim sunan bilgisayar laboratuarı, Öğrenci ortak alanı, Farklı birçok konaklama opsiyonu
Sosyal Aktiviteler:
Şehir turları ve akşam yemeği, Magnificent Mile'da alışveriş, Willis Tower'da Skydeck ziyareti, e Art Institute Museum ziyareti, White Sox beyzbol maçı, Shedd Aquarium, Kaplan International Chicago ve Kaplan IIT öğrencileri arası futbol maçı, Millennium Park'ta ücretsiz konser, Beach Day.

Harita

Paylaş

Diğer "Chicago" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA