Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Solex College - Chicago

Solex College - Chicago
Solex College - Chicago
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

1995’te kurulan Solex Koleji bugün oldukça tanınmıştır. ESL programları Chicago’nun en iyileri arasında olup; size özel uyarlanmış ders kitaplarımızı temel almaktadır. 60’tan fazla ülkeden öğrenciler hedeflerini başarmak için Solex'e geliyor. Öğrenciler bir yandan Anadili İngilizce olan kişiler ve dünyanın her tarafından öğrencilerle etkileşimde bulunurken bir yandan da İngilizce çalışıyorlar. Tanınmış ESL sertifikalarını alıyor ve kariyerlerini inşa etmeye başlıyorlar. SOLEX'te öğrenci her zaman önce gelir. Ödeyebileceğiniz fiyatlarda, yüksek kaliteli ilgili programlar sunmaya kendini adamış bulunmaktadırlar. Deneyimli profesyonellerden hedeflerinize ulaşmak için gerekli beceri ve bilgileri rahat bir ortamda edinin. "

SOLEX College Chicago Şehir Merkezi Öğrenme Alanı Chicago’nun tam ortasında bulunmaktadır. Magnificient Mile, Millenium Park ve Navy Pier gibi birçok ünlü turistik mekan yürüme mesafesindedir. Şehir Merkezi Öğrenme Alanı Amerika’nın en geniş ve en fazla kültürel çeşitliliği bulunan şehirlerinden birinde İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor.

Solex College Bünyesinde Sunulan Kurs Programları:
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı (IEP)
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı + (IEP+)
  • Yüksek İngilizce Öğrenimi (ASP)
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
Okul Olanakları:
Anfi, geniş ve rahat sınıflar, Modern teknolojilerle donatılmış bilgisayar salonu, Öğrenci dinlenme salonu, Ücretsiz WiFi, Bina içerisinde kafeterya ve alışveriş imkanı.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA