Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

INTRAX - Chicago

INTRAX - Chicago
INTRAX - Chicago
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 240 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 12 öğrenci

* Intrax 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle Stafford House dil okulu tarafından satın alınmıştır. ‘Intrax Internatinal Institute’; 1993'ten beri San Francisco, San Diego, Şikago ve Vancouver’da bulunan merkezlerinde her yıl 8000’den fazla öğrenciyi ağırlayan İngilizce eğitimi veren özel bir dil okuludur.  "

Intrax Chicago, şehrin iş merkezinde bulunan dört katlı bir binanın ikinci katında yer almaktadır.  Müzik, sanat, mimari, sanayi, canlı gece hayatı ve samimi Ortabatı kültürü ile ünlü Chicago, büyük bir Amerikan şehridir. Grant Park'ta caz konserlerine, Millenium Park'ta klasik ve modern müzik konserlerine ücretsiz olarak gidebilir, Willis (Sears) Kulesini ziyaret edebilir, Field Müzesi'ni ve Chicago Sanat Enstitüsünü gezebilirsiniz. Okul, sertifikalı ETS TOEFL test merkezidir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
24 bilgisayarlı 2 bilgisayar laboratuvarı, yeniden dizayn edilmiş ve havadar 20 sınıf, öğrenciler için mutfak ve öğrenci salonu
Sosyal Aktiviteler:
Willis (Sears) Kulesi, John Hancock Binası, Chicago Sanat Enstitüsü, Shedd Akvaryumu, Lincoln Park Hayvanat Bahçesi & Serası, Field Müzesi, Navy Pier, Wrigley Field beyzbol stadyumu, Michigan Gölü plajları, ünlü Amerikan festivalleri (Taste of Chicago, Chicago Blues Festivali, Lollapalooza), Great America parkı görülmeye değer seylerin başında gelmektedir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA