Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Central Park

Kaplan International - Central Park
Kaplan International - Central Park
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 257 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 12 Öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

New York'un simgeselleşmiş noktalarından birisi olan Central Park'a sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan Kaplan New York Central Park dil okulu, Amerika kültürüyle bütünleşmek ve İngilizceyi içselleştirmek için mükemmeldir. Şehrin kalbinin attığı yerde kentsel bir maceraya atılın ve bir taraftan İngilizce öğrenirken diğer taraftan Central Park'ı her gün keyfini sürdüğünüz kendi özel bahçeniz gibi kullanın. Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış sınıflarda, Kaplan'ın en yeni New York dil okulu Central Park, unutulmaz bir İngilizce öğrenme deneyimi yaşamanız için her şeye sahiptir.
 • 12 ferah teknolojik ekipmanlarla donatılmış derslik ve park ile şehir manzaralı pencereler
 • Kendinizi Manhattan'ın kalbinde, Times Meydanı'nın enerjik merkezinde, Rockefeller Merkezi'nde ve tabi ki Central Park'ın ta kendisinde bulacaksınız.
 • New York'un harikalarının keyfini çıkarın. 150'den fazla tiyatro, 30'dan fazla konser salonu ve dünya standartlarındaki 80'den fazla müze ile sayısız yeri gezebilir ve yiyecek ya da bir şeyler içecek mekanlar bulabilirsiniz.
New York Yaşam Masrafları: Şişe su: 3$, Kahve: 2-5$, Kutu kola: 2-3$, Dışarıda iki kişilik yemek: 60$, Al-Götür Pizza: 20$, Sandviç: 6-9$, Şehir içi otobüs bileti: 3$, Metro bileti: 3$, Bisiklet kiralama: Günlük 12$, Sinema bileti: 13-15$
Üniversite Yerleştirme Servisi: Üniversite Yerleştirme Servisimiz (UPS) partner üniversite ve kolejlerimizin yer aldığı ağdan faydalanmanızı sağlar. Eğitim konusundaki zengin deneyimlerimiz ile lisans ve yüksek lisans programlarına kayıt olmanıza yardımcı olmaktayız. Ayrıntılı bilgi al.
Okuldaki görevlilerin konuştuğu diller: İspanyolca, Çince, Türkçe, Fransızca, Portekizce, Korece, Hintçe, Urduca, Lehçe, Yunanca
Öğretmen Nitelikleri: Tüm Kaplan öğretmenlerinin lisans dereceleri ile birlikte CELTA ya da dengi bir sertifikası bulunmaktadır. Bazı öğretmenlerin DELTA, PGCE ya da uygulamalı yabancı diller yüksek lisansı gibi daha yüksek seviye dereceleri bulunmaktadır.

Aktivite ve Gezi Programı: Haftalık sosyal aktivite sayısı: 5
 • Central Park'ta yürüyüşe çıkın
 • Ellis Adası'na giden bir feribota binin ve Özgürlük Heykeli'ni yakından görün
 • Doughnut ve bagel gibi yerel lezzetlerin tadına bakın
 • New York'un en ünlü meydanlarından Times Square'i ve Madison Square Garden'i ziyaret edin
 • Flat Iron ve Empire State gibi ünlü binaları keşfedin
 • Wicked, Aladdin ya da Operadaki Hayalet. Sınıf arkadaşlarınızla beraber Broadway müzikallerinden birini izleyin
 
Konaklama Türleri:
 • Aile Yanında
 • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Modern aydınlık sınıflar, interaktif beyaz yazı tahtaları, bilgisayar laboratuarı, kolay ulaşım, ücretsiz wifi, öğrenci salonu.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA