Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Manhattan Language - New York

Manhattan Language - New York
Manhattan Language - New York
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 200-300
Sınıf Kapasitesi: 10-12

Manhattan Language dil okulunda gerçek bir İngilizce eğitimini güçlü bir müfredat ile profesyonel eğitimcilerle birlikte küçük gruplardan oluşturulmuş sınıflarda modern tesislerle alma şansına sahipsiniz. "

Manhattan Language, Manhattan'ın merkezinde yer almaktadır. Empire State Building, Madison Square Garden, Fifth Avenue'a ve metro, otobüs istasyonuna kısa bir yürüme mesafesindedir. New York City'de her an için yapılacak birşeyler vardır. Her hafta 2 veya 3 öğretmen ile birlikte çeşitli sosyal aktivitelerle İngilizce eğitime sınıf dışında da devam edilmektedir.

Ayrıca Manhattan Language birçok Partner üniversite ile birlikte çalışmaktadır. Bu üniversitelerin birçoğu Manhattan Language'den mezun öğrencilerden TOEFL puanı istememektedir.

Partner Üniversiteler: Full Sail University, Berkeley College, Concordia College, New York Film Academy, HULT International Business School, Edmonds Community College, Pasific College of Oriental Medicine, University of Wisconsin Eau Claire, Texas Christian University, Quinnipiac University, University of Wisconsin La Crosse, Manhattan Institute of Management, Rider University

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Modern tesisler, bilgisayar odası, ücretsiz Wi-Fi, güneşli, geniş ve ferah derslikler
Sosyal Aktiviteler:
Broadway müzikali, Yankees baseball oyunu, Brooklyn köprüsü civarında yürüyüş, Central Park'da piknik, New York'un muhteşem yiyecek kültürünü ve gece hayatını keşfetmek

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA