Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Rennert - New York

Rennert - New York
Rennert - New York
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 230 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 10 öğrenci

Rennert Dil Okulu 1973 yılında bir dil bilimci olan César Rennert tarafından Amerika’da kurulmuştur. Öğrencileri konuşturmayı hedefleyen, az mevcutlu sınıflarda kaliteli eğitim veren bir dil okuludur. Bugün Rennert’in Amerika’daki yabancı dil kurslarında İngilizce'nin yanı sıra İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Portekizce, Japonca ve Çince de öğretilmektedir. Amerika'da New York ve Miami de şubeleri bulunmaktadır.  "

Rennert New York Dil Okulu Manhattan'ın merkezinde 45. Cadde'de yer almaktadır. Okul binasından New York'un popüler merkezleri Soho, Lincoln Center ve Time Square gibi noktalar oldukça yakın bir mesafededir. Rennert'in New York Dil Okulu binasında bir çok modern dersliğin yanı sıra, öğrenci salonu, bilgisayar merkezi, kantin gibi olanaklarla birlikte muhteşem bir şehir manzarası vardır. Okuldaki İngilizce kursları Amerikalı öğretmenler tarafından verilmektedir. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Toplam 23 klimalı sınıf, ücretsiz PC ve Wifi, Vending machines, Ücretsiz su, Haftada bir şarap ve peynir sunumu, Okul yakınında sayısız restaurant, cafe, dükkanlar.
Sosyal Aktiviteler:
The Museum of Modern Art, Central Park, Yankee Stadium, Müzik kulüpleri ve restaurantlara geziler; Outdoor spor aktiviteleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA