Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Bell Language School - New York

Bell Language School - New York
Bell Language School - New York
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Bell Language School öğrencilerine Amerika’da (ELS) İkinci Dil Olarak İngilizce programını sunmaktadır. New York’ta bulunan okuluu 15 yılı aşkın süredir kaliteli ve uygun fiyatlı eğitim vermektedir. Mezun olan öğrencileri İngilizceyi günlük ve profesyonel hayatlarında başarıyla kullanabilmektedir. Bell Language School öğrencileri en iyi Amerika Dil Okulu seçeneklerinden birinde İngilizce eğitimi alırken, bir yandan dünyanin resmi olmayan başkentinde benzersiz bir yaşam fırsatına sahip olurlar. Bell Dil Okulu'nun misyonu öğrencileri ABD'de günlük yaşam için hazırmak, kişisel gelişimlerini kolaylaştırmak ve Amerikan Kolej ve Üniversitelerine gelecekteki çalışmalar için hazırlayarak yoğun İngilizce eğitimi sağlamaktır. Güncel öğretim materyalleri ile etkili talimatlar veren nitelikli ve yüksek motivasyonlu öğretmenlerinin tercih edilen bir müfredata bağlı kalacaklarını taahüt etmektedir.. "

Bell Dil Okulu 17 yıldır öğrencilere uygun fiyatlı, kaliteli İngilizce dil eğitimi vermektedir. Öğretmenleri New York Eyaleti tarafından onaylanmış ve kendilerini işlerine adamışlardır. Onların uzmanlık eğitimi, etkin uluslararası öğrencilere talimat üzerine odaklanmıştır.

Okulu Brooklyn'de bulunduğundan öğrenciler düşük ücretli daire kiralama, plajlara kolay erişim, tarihi ve kültürel çeşitlilik açısından zengin mahallelerin tadını çıkarıyorlar. Şehirde toplu ulaşım araçlarına kolayca erişilebilir ve toplu taşıma kullanarak sadece 20 dakika uzaklıkta olan Manhattan'a kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bell Dil Okulu kapılarından girdiğiniz gibi rahat, ev atmosferiyle karşılaşacaksınız. Personel ve öğretmenlerimiz problemlerle karşılaşan öğrencilere ilgili ve samimi bir yaklaşım sağlarlar. Öğretmenlerin öğrencilerle tenefüs aralarını geçirmesi ya da sınıftan sonra birlikte New York gece hayatına dahil olmaları nadir değildir. Buna ek olarak, Bell Dil Okuluna, TOEFL sınavından yüksek puanlar elde ettikten sonra Amerikan kolej ve üniversitelerde akademik başarıya ulaşmak için birçok sayıda öğrenci katılmaktadır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Sosyal Aktiviteler:
The Metropolitan Museum of Art, Brooklyn Historical Society, Roosevelt Island Tram & Picnic, Bell at the Beach! Beach Day at Coney Island, Bell's Annual Barbecue and Soccer Game at Prospect Park

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA