Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Oxford International English Schools - New York City

Oxford International English Schools - New York City
Oxford International English Schools - New York City
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 160 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 10 öğrenci

* ISIS Schools 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle UIC English olarak İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir. * UIC English'in 01 Eylül 2016 tarihi itibariyle ismi Oxford International English Schools olarak değiştirilmiştir. Oxford International English Schools 1991 yılında David Brown ve Robert Darell tarafından kurulmuş olup İngiltere ve Kanada'da her yaştan kişiye İngilizce eğitimi vermektedir. Konuksever, içten ve profesyonel öğretmenler eğitimi en verimli şekilde sunabilmek için öğrencilere kurs süresi boyunca rehberlik etmektedirler. Oxford International English Schools İngiltere'de Londra merkez-Greenwich, Oxford International English Schools Oxford, Oxford International English Schools English Brighton; Kanada'da Toronto ve Vancouver olmak üzere 6 merkezde eğitim alternatifi bulunmaktadır. "

Oxford International English Schools Merkez şubesi kozmopolit  başkentteki en iyi lokasyonda yer almaktadır. Buna ek olarak da okul, deneyimli öğretmenleriyle birlikte en iyi ve en gelişmiş imkanları sunmaktadır. 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
16 full ekipmanlı sınıf, tüm okulda wifi, online eğitim materyalleri, bilgisayarlı e-eğitim odası, interaktif beyaz tahtalar, PC, TV, DVD
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, spor faaliyetleri, partiler ve kutlamalar

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA