Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

IH Sydney - Sydney

IH Sydney - Sydney
IH Sydney - Sydney
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

2001 yılında kurulan International House Sydney, hem İngilizce'yi uluslararası öğrencilere öğretmek hem de bu sınıflardaki öğretmenleri eğitmek konusunda endüstri lideridir. Küreselleşen dünyada başarılı bir kariyer kurmak ve geliştirmek için İngilizce dil yeteneği önemli bir adım olarak görülmektedir. International House Sydney, hedeflerinizi ve İngilizce yeteneklerinizi ilerletmek için harika bir fırsat sunuyor. Tecrübeli ve eğitimli öğretmenler tarafından rahat ve samimi bir ortamda öğretilen çok çeşitli İngilizce programları ile ödüllendirici bir deneyimden emin olabilirsiniz. "

International House Sydney City, Sydney Central Business District CBD'de, Queen Victoria Binası'na 5 dakikalık yürüme mesafesinde ve Belediye Binası ve Wynyard tren istasyonlarına 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. İkonik Sydney Opera Binası ve Liman Köprüsü, okulu 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
17 tane aydınlık sınıf, 2 tane öğrenci salonu, ücretsiz wifi, 2 tane öğrenci mutfakı (mikrodalga fırın ve buzdolabı ile).
Sosyal Aktiviteler:
Boomerang Painting Club, walking tour of the Harbour Bridge and Opera House, Soccer Club, Origami Day; IH Party at nearby pub, English Practice Game, BBQ at Bondi Beach, Finding a Job in Australia seminar, walking tour of Darling Harbour

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA