Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Kaplan International - Seattle

Kaplan International - Seattle
Kaplan International - Seattle
Okul Tipi: Şehir Merkezi, Kampüs.
Okul Kapasitesi: 200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12 maksimum 15 öğrenci

Kaplan International Colleges, 12 ve üzeri yaş aralığı için 40 yılı aşkın bir süredir kapsamlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Kaplan International İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika ve Kanada'da olmak üzere toplam 43 adet dil okulunda eğitim vermektedir. Modern şehir merkezlerinde ya da tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okulları gibi tercihe uygun merkez alternatifleriyle kaliteli İngilizce eğitimi sunmaktadır. Tüm dil okullar, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.  "

Microsoft ve Starbucks gibi ekonominin büyük markalarına ev sahipliği yapmasıyla bilinen Seattle'da Kaplan okulları ile İngilizce eğitimi mükemmel bir kültürel deneyim sunmaktadır.

Seattle'daki Kaplan dil okulu şehrin üniversite bölgesinde konumlandırılmıştır ve Washington Üniversitesi'ne sadece bir blok uzaklıktadır. Öğrenciler arasında oldukça popüler olan bu bölgede, birçok kafe, restoran ve alışveriş merkezi olmasının yanı sıra birçok etkinliğin de merkezidir.

Seattle'da boş vakitlerde yapılabilecekler:
  • Seattle'in ünlü müzik mekanlarında canlı müzik dinleyebilir
  • Experience Music Project müzesini ziyaret edebilir
  • Space Needle'dan şehrin çarpıcı manzarasını seyredebilir
  • Columbia Kulesi'nin 73 katındaki gözlem odasını ziyaret edebilir
  • Dünyanın ilk Starbucks kafesinde kahve içebilir
  • Dünyaca ünlü Pike Place pazarını gezebilir ve
  • Westlake merkezinde alışveriş yapabilirsiniz
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Sınıflarda çeşitli dijital eğitim araçları, Sınav hazırlık yazılımları ile bilgisayar laboratuarları, Kitaplar, filmler, sesli kitaplar, sınav hazırlık materyalleri ile kütüphane, Öğrenci salonu, Washington Üniversitesi'nin spor olanaklarına erişim
Sosyal Aktiviteler:
Yeni öğrenciler için hoşgeldin partisi, Barbekü, Film gösterimi, Bayzbol, Whistler Canada'ya gezi, Pike Place Market, Kano, Space Needle'a gezi, Tiyatro, Boeing gezisi

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA