Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

OISE - Cambridge

OISE - Cambridge
OISE - Cambridge
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 4

OISE 1973 yılında tek merkeziyle güçlü bir eğitim ilkeleri üzerine kurulmuş ve mükemmel eğitimiyle uluslarası tanınmış bir kurum haline gelmiştir. Şuanda Londra, Oxford, Cambridge, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir. Okulun yaş ortalaması 30'dur ve öğrencileri genellikle yöneticiler ve profesyonellerden oluşmaktadır. "

Üstün akademik başarı merkezi olarak Cambridge uluslararası üne sahiptir. Tarihi üniversite binalarının süslediği kompakt, yeşil ve güzel şehir Cam Nehri ile bağlıdır. Bu geleneğin cazibesi olan Cambridge, modern kent yaşamını kolaylıklar ile harmanlayarak eşsiz bir ambiyans sunuyor.  Cambridge'de 25.000 öğrenci ve 35.000 çalışanın oluşturduğu dinamik bir atmosfer vardır ve zengin bir kültürel karışım sürmektedir. Kent, hareketli öğrenci kültürünü, dört tiyatro, iki konser salonu, gece kulupleri ve 20 sinema ekranıyla destekler.  Cambridge kararlı bir dil eğitimi için önemli bir yerdir.
OISE Cambridge şehir merkezinde yer alan tipik bir Viktorya binada yer almaktadır. Cam duvarlar, rahat mobilyalar, ışık ve havadar sınıflarla çok modern bir binadır.  Cam duvarlar, rahat mobilyalar, ışık ve havadar sınıflarla çok modern bir binadır. Öğrencilerin ders aralarında dinlenmeleri için heykellerle ve rengarenk çiçeklerle süslenmiş şık bir bahçe bulunmaktadır. Okul merkezinde  yoğun İngilizce programı dil koçluğu şeklinde ya da 4 öğrencilik küçük gruplar halinde işlenir.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Hotel
Okul Olanakları:
Tiyatro, Bilgisayar laboratuvarı, Wi-Fi, Bahçe.
Sosyal Aktiviteler:
OISE deneyiminin bir parçası olarak OISE Cambridge'de sosyal programlar kültürel zenginleştirici bir ortamda sınıfın ötesinde dil öğrenimini uzatmak için tasarlanmıştır.Tüm aktiviteler öğrencilerin Cambridge karakterini keşfetmeleri ve İngilizce iletişim kurabilmeleri için özenle seçilmiştir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA