Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

OISE - Bristol

OISE - Bristol
OISE - Bristol
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 4

OISE 1973 yılında tek merkeziyle güçlü bir eğitim ilkeleri üzerine kurulmuş ve mükemmel eğitimiyle uluslarası tanınmış bir kurum haline gelmiştir. Şuanda Londra, Oxford, Cambridge, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir. Okulun yaş ortalaması 30'dur ve öğrencileri genellikle yöneticiler ve profesyonellerden oluşmaktadır. "

Bristol güney batı İngiltere'nin canlı ve genç üniversite şehridir. İngiltere'nin en iyi restoran ve publarından bazılarına  ve güçlü sanat ve müzik sahnesine ve dünya standartlarındaki müzelere ev sahipliği yapmaktadır. Yakın zamanda yenilenen liman ve Clifton Asma Köprüsü şehrin gelişmiş endüstrisinden örnekler sunmaktadır. Bristol yaratıcılık ve çeşitlilik atmosferiyle her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

OISE Bristol, 19. yüzyıldan kalma büyüleyici bir taş bina olan eski bir şarap deposunda yer almaktadır. Okul şehrin merkezinde sessiz bir konumda limana sadece birkaç adım uzaklıkta konumlanmıştır. OISE Bristol'ın iç mekanı öğrenciler düşünülerek tasarlanmıştır. Orjinal taş duvarların karakter verdiği okulda, dairesel bir koridor etrafında cam duvarlı sınıflar bulunmaktadır. Öğretmenler ve idari personel hep birlikte öğrencilerin başarılı olması için çalışmaktadır. OISE bireysel hedeflerinize ulaşmanıza yardım eder ve sınav hazırlığı, iş ve üniversite başvuruları, rapor yazımı ve özel ihtiyaçlarınızda rehberlik eder. Sokak sanatçısı Banksy özgün çalışmaları, ilginç sihirli barlar, bağımsız mağazalar ve pastaneler, Bristol çok farklı bir kimliğe sahiptir. Örneğin geleneksel İngiliz pub mutfağını, İspanyol yemeklerini, İtalyan lezzetlerini tadabilirsiniz hatta Bristol 7 millet gıda festivalini ziyaret edebilirsiniz.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Sosyal Aktiviteler:
Bristol öğrenciler için görülecek ve yapılacaklarıyla çok değerli bir şehirdir. Sosyal program, öğrencilerdin dersten sonra dinlenmesi ve keyifli bir şekilde kültürel zenginlik deneyimi vermek için düzenlenmiştir. Program dahilinde Oxford, Salisbury, Glastonbury ve Wells'e geziler, Bristol içerisinde bowling, karaoke, salsa, caz ve açık mikrofon geceleri yer almaktadır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA