Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CES Centre of English Studies - Harrogate

CES Centre of English Studies - Harrogate
CES Centre of English Studies - Harrogate
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 50-70 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

1979 yılında kurulan, CES dünya genelinde öğrencilere İngilizce dil öğretimi ile 30 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Avrupa'nın en saygın dil okullarından biri olan CES, her biri özenle ve dikkatle seçilmiş, profesyonelce çalışan personeli ile uluslararası bir üne sahiptir.  "

İngiltere ve İrlanda'daki tüm öğretmenler, öğretmenlik için gerekli olan tüm sertifikalara ve niteliklere sahiptirler. Öğretmenler, deneyimlerinin yanı sıra öğrencilere dersi coşkulu ve etkin bir biçimde anlatmak için yeterli donanımlara sahiptir.

2007 yılında CES'e dört merkezi ile birlikte ''Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu'' ödülü verilmiş olup, 2007 ve 2011 yılları arasında bu ödüle aday gösterilmiştir. Bu ödüle 5 yıl arka arkaya aday gösterilen tek okul olma özelliğine sahiptir.

CES Centre of English Studies Harrogate, şehir merkezinde bulunmaktadır. Dünyaca ünlü Bettys Çay Evi de dahil olmak üzere ünlü ziyaret yerlerine yakın mesafededir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Hotel
Okul Olanakları:
5 aydınlık ve modern derslik, bilgisayar odalarında ücretsiz internet bağlantısı, çalışmalar için etüd odası, DVD izleyebileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz ve içinde otomatik içecek makinası olan bir dinlenme salonu, 24 saat acil destek hattı, kantin ve 5 dakika yürüme mesafesinde birçok restorant ve kafeler
Sosyal Aktiviteler:
Çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler, spor aktiviteleri, geleneksel pub geceleri, geziler.

Harita

Paylaş

Diğer "Harrogate" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA