Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

FLS - Chestnut Hill College, Philadelphia

FLS - Chestnut Hill College, Philadelphia
FLS - Chestnut Hill College, Philadelphia
Okul Tipi: Kampüs.

FLS, 1986 yılından bu yana İngilizce dil eğitiminde kalite ve güvenilirliğin sembolü haline gelmiş ve dünyanin dört bir yanından sayısız öğrenciye eğitim vermiş bir kurumdur. Farklı lokasyonlarda yer alan kampüsler, öğrencileriin Amerikan yaşamı hakkında tecrübe kazanabilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir. "

Philadelphia'nın nezih Germantown semtinde muhteşem bir üniversite kampüsünde yer alan bu merkez, öğrencilerin Philadelphia şehir merkezinin yakınında sıcak ve samimi bir enstitüde programlarımıza katılma ve üniversite yaşamını deneyimleme şansı sunar. Öğrenciler hafta boyunca kampüsteki konforlu yaşamın tadını çıkarırken hafta sonları da özgürlüğün beşiğini keşfetmek için bolca zamana sahip olurlar.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
Sosyal Aktiviteler:
İngilizce Dil Programlarındaki öğrenciler haftada en az 2-3 kez seçmeli aktivitelere katılabilir. Bu aktivitelerin çoğu ücretsiz olup bazıları için cüzi ücretler ödenir. Düzenlenen tipik aktiviteler arasında uluslararası katılımlı yemekler, müzeler, eğlence parkları, plajlar, tarihi alanlar, alışveriş merkezleri, önemli lig maçları ve yerel festivaller vardır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA