Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Ability English - Sydney

Ability English - Sydney
Ability English - Sydney
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Ability English Sydney ve Melbourne'de bulunan iki kampüsünde, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere kaliteli ve ekonomik kurslar sunan bir dil okuludur. Ability English'de 3 önemli soru cevap üzerini eğitim verilmektedir. Neye ihtiyacın var? Gelecekteki işvereninizin ihtiyacı nedir? İngilizce öğretimi konusunda yeni fikirler nelerdir? Okulun Study in Australia, ACPET ve English Australia kurumlarında akreditasyonlukları bulunmaktadır.  "

Sydney yaşamak için harika bir şehirdir. Şehir, doğal güzellikleri ile ünlüdür. Blue Mountains, muhteşem Hawkesbury Nehri, vahşi National Park ve harika plajları, Sydney Limanı, Sydney Opera Binası, yaygın tren yolları, bahçeleri, parkları, barları ve gece kulüpleriyle Sydney harika bir şehirdir. Ayrıca açık hava etkinlikleri, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranlarıyla kozmopolit bir şehirdir. 

Ability English Sydney Kampüsü:
  • Otobüs ve tren istasyonlarına çok yakın
  • Darling Harbour, Opera House, Harbour Bridge, Royal Botanic Gardens gibi yerlere çok yakın
  • Müze ve sanat galerilerine oldukça yakın
  • Taze gıda pazarına yakın
  • Sydney'in ünlü plajlarına kolay erişim
  • Dünya mutfağı sunan restoranlara yakın
  • Sydney'in üniversite bölgesinde
Okul Olanakları:
Modern aydınlık sınıflar, Bilgisayar odası, Wireless, Mutfak, Yemek salonu, Mikrodalga fırın, Video kamera, Multimedya kütüphane, Dua odası, Ücretsiz sıcak içecek
Sosyal Aktiviteler:
Ability English'in sosyal programları İngilizcenizi geliştirmek ve yaşam için harika arkadaşlıklar kurmanıza yönelik özenle hazırlanmıştır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA