Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Navitas English - Manly

Navitas English - Manly
Navitas English - Manly
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 Öğrenci

Navitas English, 30 yılı aşkın süredir Avustralya'da göçmen ve mültecilere, uluslararası öğrenciler ve öğretmenlik eğitimi almak isteyen yerli halkına İngilizce dil eğitimi veren en büyük ve saygın kuruluştur. Navitas English, Avustralya'nın 18 lokasyonunda ve Singapur'da 1000'den fazla çalışanı ile her yıl 25,000'den fazla öğrencisine çeşitli programlar sunmaktadır. "

Navitas Avustralya'da 34 lokasyonda ve Çin, Hindistan, Endonezya, Birleşik Krallık, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Zambiya, Kenya, Singapur ve Sri Lanka'da olmak üzere 59 yurtdişı şubesi bulunmaktadır.

Avustralya'da Navitas English'in sosyal aktivite programları ile yeni arkadaşlıklar kurup, ingilizce dil pratiği yaparken deneyimleyeceğiniz birçok sosyal aktivite şansı bulunmaktadır.

Navitas English Manly, sörf sahillerine ve doğal parklara yakın Sydney'e bağlı bir sahil kasabasadır. Okul, Manly'nin merkezinde birçok restorant ve kafelere yakındır. Şehirden 17 km uzaklıkta ve Sydney'e vapur ile yarım saatten daha kısa mesafededir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Sosyal Aktiviteler:
Çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler, spor etkinlikleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA