Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Shafston International College - Gold Coast

Shafston International College - Gold Coast
Shafston International College - Gold Coast
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Shafston International College 21 yıldır Genel ve Mesleki İngilizce derslerinde dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere eğitim vermektedir. 1996 yılındaki kuruluşundan bu yana 100'den fazla ülkeden Shafston'da eğitim görmüş 100.000'den fazla öğrenci vardır. Okul, 2013 ve 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya'da 1 numaralı İngilizce okulu olarak değerlendirilmek üzere sayısız övgü almıştır. Shafston International College'ın Avustralya'da Brisbane ve Gold Coast'ta iki tane okulu bulunmaktadır. "

Gold Coast Avustralya'nın 1 numaralı turist merkezi olarak, yapılacak birçok etkinlik, aktivite ve eğlence dolu şeyler var. Sörf, rüzgar sörfü, uçurtma sörfü ve kayak gibi her türlü su sporlarını yapabileceğiniz 70 kilometrelik sörf kumsallarıyla meşhur bir şehirdir. Milli parklar, yağmur ormanları, Sea World, Dreamworld ve Movie World gibi tema parkları en çok ziyaret edilen yerlerdir. Mayıs ve Ekim ayları arasında yapılan balina seyir gezilerine katılabilirsiniz. 
Shafston International College Gold Coast okulu şehrin merkezindedir. Sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan konaklama imkanları sunmaktadır. Olympic Aquatic Centre, Broadwater Parklands, Gold Coast Library & restoranlar okula sadece yürüme mesafesinde bulunmaktadır. 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
12 havadar sınıf, bilgisayar ve internet, ücretsiz okuma kitapları ve dergiler, geniş ekran tv, mutfak ve mikrodalga.
Sosyal Aktiviteler:
City tour, Soccer, Basketball, Tennis, Beach Volleyball, Surf Lessons ve hafta sonu gezileri.

Harita

Paylaş

Diğer "Gold Coast" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA