Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

IH Bondi - Bondi

IH Bondi - Bondi
IH Bondi - Bondi
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 350 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

2001 yılında kurulan International House Bondi, hem İngilizce'yi uluslararası öğrencilere öğretmek hem de bu sınıflardaki öğretmenleri eğitmek konusunda endüstri lideridir. Küreselleşen dünyada başarılı bir kariyer kurmak ve geliştirmek için İngilizce dil yeteneği önemli bir adım olarak görülmektedir. International House Bondi, hedeflerinizi ve İngilizce yeteneklerinizi ilerletmek için harika bir fırsat sunuyor. Tecrübeli ve eğitimli öğretmenler tarafından rahat ve samimi bir ortamda öğretilen çok çeşitli İngilizce programları ile ödüllendirici bir deneyimden emin olabilirsiniz. "

International House Bondi dil okulu, Bondi Kavşağı'nda tren istasyonuna 5 dakikalk yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Kafeler, mağazalar, dükkanlar ile çevrili okul, ikonik Bondi Plajı'na 10 dakikalık otobüs yolculuğu mesafesinde bulunmaktadır.

International House Bondi'yi Seçmek için Nedenler:
  • International House, Avrupa ve Güney Amerika'da oldukça tanınır. Bu bölgelerdeki birçok öğrenci, kendi şehirlerindeki IH okullarına zaten katılmış olabilir ve IH Bondi'ye kaydolmadan önce IH markasını tanıyabilir.
  • Esnek Yarı-Yoğun kurslar, öğrencilerin hiç bir ek ücret ödemeden sabah ve öğleden sonra derslerine geçiş yapmasına imkan tanımaktadır.
  • IH Sydney ve Bondi, aynı İngilizce kurslarını aynı fiyata sunmaktadır. Öğrenciler isterlerse bu iki okul arasında geçiş yapabilmektedirler.
  • Dil eğitiminizden maksimum deneyim elde edebilmeniz için IH Bondi, pek çok farklı milletten öğrencileri bir araya getirmektedir.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
18 geniş sınıf, öğrenci salonu, öğrenci mutfak alanı, mikrodalga fırın, buzdolabı, 30 adet öğrenci bilgisayarı, harika lokasyon.
Sosyal Aktiviteler:
Movie Day, Boomerang Painting, Pub Day, Origami Club, Articulate Game, Sydney Opera House, Botanic Gardens, Harbour Bridge, Bondi Beach.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA