Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Shafston International College - Brisbane

Shafston International College - Brisbane
Shafston International College - Brisbane
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Shafston International College 21 yıldır Genel ve Mesleki İngilizce derslerinde dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere eğitim vermektedir. 1996 yılındaki kuruluşundan bu yana 100'den fazla ülkeden Shafston'da eğitim görmüş 100.000'den fazla öğrenci vardır. Okul, 2013 ve 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya'da 1 numaralı İngilizce okulu olarak değerlendirilmek üzere sayısız övgü almıştır. Shafston International College'ın Avustralya'da Brisbane ve Gold Coast'ta iki tane okulu bulunmaktadır. "

Brisbane, Avustralya'nın en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir ve canlı kentsel alanları, açık hava yaşam tarzı ve sıcakkanlı yerel halk ile tanınır. Brisbane içinden akan inanılmaz güzellikteki nehri, parkları ve şehri keşfetmeniz için yürüyüş ve bisiklet yollarıyla harika bir şehirdir. Kulüpler, barlar ve müzik mekanlarıyla heyecan verici bir gece hayatı vardır.
Shafston International College Brisbane kampüsü şehir merkezine sadece 10 dakika uzaklıkta, harika bir yeşil alan üzerine konumlanmıştır. Okul geniş bahçesi ve kampüs içi konaklama seçenekleriyle eğitim almak için harika bir yerdir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Bahçeli ve nehir manzaralı geniş kampüs, kampüs içi konaklama, havadar sınıflar, Wi-Fi, kütüphane, kafeterya, bilgisayar labrotuvarı, içecek makinesi, ATM, çalışma alanı, oyun tesisleri, dinlenme alanı.
Sosyal Aktiviteler:
Movie night, Cooking class, twister, Laser force, Tennis, Lone Pine Trip, Byron Bay weekend, Moreton island Trip ve fazlası

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA